marunenkoirina• 11 мая 2025
Залишилася задоволена покупкою в КЮЗ. Швидко знайшла, де за прийнятною ціною купити сережки срібні Рекомендую.
Я не чарівниця вам• 11 мая 2025
И что вы вкладывайте в понятие хорошее качество? Сплав у всех один, дизайн то уже на любителя
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Любой крупный ТРЦ, а вам именно серебро нужно?
золото не ношу , тому срібло так
Ответ дляmarunenkoirina
дякую
Ворожу на каві• 11 мая 2025
У всего серебра одинаковое качество. О чем вы спрашиваете?
Если на нем стоит проба украинской пробирной палаты, то качество у всех одинаковое.
Если покупать ноунейм без упп, то там вообще не факт, что серебро будет.
Я не чарівниця вам• 11 мая 2025
Ответ дляsmirnovayana
золото не ношу , тому срібло так
Я подняла. У сына гвоздики на закрутке уже года 4. Я не помню или кюз или срібна країна. Не раскручиваются.
Бесбардак• 11 мая 2025
Ответ дляmarunenkoirina
Поддерживаю за КЮЗ.
У меня сережки несколько лет, почти не потемнели.
До этого брала в ТРЦ , теряют вид очень быстро, совсем другое качество
a.ostroverh• 11 мая 2025
Тг канал оздоба
Отакі штуки (тризуб + проба) обовʼязково мають бути на КОЖНОМУ ЮВЕЛІРНОМУ ВИРОБІ З КОШТОВНОГО МЕТАЛУ (СРІБЛО, ЗОЛОТО і т.д.)
Це прописано в Законі. Усі, хто продає ювелірні вироби без клеймування в спеціальних державних органах, порушують закон. Податкова має право мати претензії і штрафувати.
На жаль, найвідоміші ювелірні бренди ігнорують цей пункт, обманюючи покупців, що це необовʼязково. Іноді ще й ставлять вимогу клієнту доплатити за пробу додатково, хоча це має бути вже закладено у вартість.
Є і фешн-бренди, які під прикриттям, що ювелірка не їхній профіль, також не ставлять пробу на дорогоцінних виробах зі срібла. Наразі СРІБЛО — КОШТОВНИЙ метал. За законом на ньому має бути проба, якщо це не виняткова мистецька річ або виготовлення прикрас є хобі, що не передбачає регулярного доходу від реалізації виробів, наявності сайту чи інстаграм-магазину тощо.