Пліткарка• 13 мая в 16:31

Кому в детстве говорили родители что сдадут в интернат если вы будете непослушны

Мне всегда так говорили.. мне 24
Блондинка в Законе• 13 мая в 16:48
Ответ дляОбнемашечка
В суде устанавливается недееспособность и легко можно отдать куда угодно. Вы видимо тоже из пугающих детей, но ничего и вас бумеранг не облетит.
С тем же успехом можно подать в суд и на клевету. Ждёте, когда родители вам квартиру освободят, да? А они все никак?
Блондинка в Законе• 13 мая в 16:48
Ответ дляБез QR коду
а, уже увидела, что автором.
но там была боль
Ваша?
Без QR коду• 13 мая в 16:49
Ответ дляБлондинка в Законе
Ваша?
та не, автора поста
все, проехали
Цибулька зла• 13 мая в 16:50
Не говорили, но с удовольствием бы ушла тогда от них
Обнемашечка• 13 мая в 16:51
Ответ дляБлондинка в Законе
Наоборот они сейчас живут со мной, так что мне ждать нечего. Но и меня в детдом никто не угрожал сдать, а вот примут ли в сложной ситуации таких смелых с детьми это ещё вопрос.)
Коренная киевлянка• 13 мая в 16:52
мне говорили, что если не буду держать ровно спину сдадут в интернат для детей с болезнями позвоночника.
Покорительная• 13 мая в 16:53
Я своему сыну говорила, но он у меня особенно одаренный - прыгал с окна потому что умеет летать, зажег свечку и спрятал в подвале на стелажах с туалетной бумагой, проверял розетки гвоздем в итоге был проект благотворительный в детском доме и я его взяла чтобы он посмотрел как ´бедно и плохо´ живут детки без родителей - так он потом еще пол года просил меня отравить его жить в интернат короче, демон, а не ребенок. Сейчас уже взрослый - золота дитина, но волос седых у меня на голове много...
Маю рацію• 13 мая в 16:57
Мне говорили, что если не буду слушаться, то сдадут в интернат и я очень боялась. А еще мы в магазин иногда ходили мимо интерната и я всегда боялась ходить тем маршрутом. Хотя вот сейчас не понимаю, зачем меня этим пугали. Я всегда была послушным ребенком, даже слишком, я считаю.
Медсестричка• 13 мая в 16:58
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сдали или нет)
Знайомі здали. Пізніше, з часом, вигрібли усі почуття і спогади..((
4есотка• 13 мая в 16:59
Меня и так туда сдали на пятидневку. Когда были скандалы угрожала просто выгнать из дома
Медсестричка• 13 мая в 17:00
Ответ дляОбнемашечка
У вас есть прекрасная возможность говорить, что отдадите в дом престарелых, если будут шалить.
Но! Так оно и будет, сегодня, по - любому...
Шукаю трусики• 13 мая в 17:01
Авторе, а чому ви питаєте? На вас якось вплинула ця погроза? Насправді, ваші батьки скоріш за все повторили те, що їм казали в дитинстві. Іх ні ніхто не вчив бути батьками, не було тоді якихось там психологічних книжок, тощо.. Тому, просто простіть їх і знайте, що ви теж якимось чином нанесите травму своїй дитині. Всі ми не ідеальні, але ми можемо обирати чи жити в образі і звинуваченнях, чи жити щасливо і самодостаньо. ❤️
Тарабарщина• 13 мая в 17:02
Мне 25, говорили, что в детдом.
Як міряти?• 13 мая в 17:03
Было дело, за беспорядок в вещах) Я тогда дождалась, пока родители вечером заснут и демонстративно ’ушла из дома’. Прошла метров 500, написала смс типа ’вы не правы, я ушла, не ищите меня’. Через минут 15 после череды звонков меня вернули, протест получился не очень убедительным
Фізик-ядерщик заочно• 13 мая в 17:06
мені так казали і я своїм дітям( зараз би звичайно так не виховувала, мале дурне було. першого в 20 родила
Міс Всесвіт• 13 мая в 17:08
Я говорила и что.
Міс Всесвіт• 13 мая в 17:10
Якщо моя донька сказала що не хоче жити з нами, то це її вибір. Вона хоче заможних батьків. Я поважаю її рішення, на той момент було 12 років
Отжигающая• 13 мая в 17:11
Мне))
Даже водили показывали.
Бринзолетта• 13 мая в 17:28
Мене виховувала одна мама. Так от вона не лише постійно це казала, а ще й бувало до півночі муштрувала з уроками, і коли всі засоби були використані, то збирала зошити в сумку і виставляла серед ночі за двері, щоб я йшла геть з дому. Мені десь років 7-8 було. Вчитися краще я від того не ставала. Стосунки з мамою були все життя дуже важкі. Травми психологічні від того я маю на все життя. А мами вже не маю. Сумую за нею.
Згадалося, як мій чоловік пошуткував з донькою, що вона не слухняна і *поміняє її на жувальну гумку*, типу, хоч якась приємність буде. А та була ще геть маленька, але довгий час пригадувала татусеві, який він підступний і хотів позбутися неї. Нещодавно донька зізналася, що для неї було дуже лячноі боляче дізнатися, що тато її так знецінив. Тобто дитина навіть від такої шутки отримала певний стрес.
Дон Пэдро• 13 мая в 17:36
Ще й речі збирали, і за двері виставляли… я так і не зрозуміла, за що. Чекала до ночі, поки папа з роботи прийде, щоб додому пустили.
Дон Пэдро• 13 мая в 17:43
Ответ дляШукаю трусики
Те, що не було книжок, не значить, що можна з дитиною вести себе, як останні покидьки. Є речі, що зрозумілі і без книжок. Наприклад те, що якщо ти народив дитину, то маєш про неї піклуватися і забезпечити дах над головою, а не погрожувати його позбавити. Особливо це стосується тих дітей, яких народили для того, щоб дали більшу квартиру, в якій потім всі, власне, і жили.
празники не помню• 13 мая в 17:52
Мені казали, і повз проводили)))) якщо відверто - я не боялася взагалі.
От цікаво, від чого залежало те, що багато хто пише, що їх так лякали і на них це абсолютно не повпливало, а інші - травма на все життя?
Шукаю трусики• 13 мая в 18:08
Ответ дляДон Пэдро
І шо тепер? Жити з вічною образою і звинувачувати батьків у всіх невдачах? Все, виросли ми! Можемо самі обирати стан в якому ми живемо.
Дон Пэдро• 14 мая в 09:42
Ответ дляШукаю трусики
В темі питання не про це, чи в не помітили?
Покорительная• 14 мая в 09:42
Ответ дляМіс Всесвіт
Вы там все куку
З бісиками• 11 июня в 13:56
В 24 на советчице сидеть это печально. Мне хоть 28, уже можно