Астановитесь• 16 мая 2025
Что лучше от сухости волос по длине, маска или бальзам?
Ниф_ниф• 16 мая 2025
Ответ дляБутербродница
Причем тут вода?
Имеет значение какой водой мыть волосы . Я с первого раза чувствую хорошую воду и как потом волосы выглядят
Бутербродница• 16 мая 2025
Ответ дляНиф_ниф
Это тоже. Но здоровье волос - это питание. Все остальное вторично
Пасти Ла• 16 мая 2025
Ответ дляБутербродница
еще гормоны
Теща дочки• 16 мая 2025
Ответ дляБутербродница
И чего им не хватает? Мяса, рыбы, или фруктов?
Ms. Анонимная• 16 мая 2025
Волосина це мертва структура!!!
Масками можна візуально покращити стан, але до наступного миття.
А от чому вони відростають такі? Шкіра теж суха? Залізо в нормі? Води скільки п´єте?
Маю декілька думок• 16 мая 2025
Не важно ,главное чтобы подошло. У меня очень сухие волосы. Подобрала парочку кондиционеров которые хорошо увлажняют.
Треба підробіток• 16 мая 2025
Ответ дляЛетчица
Пользуюсь увлажняющим флюидом - полет нормальный, очень довольна .
Покажите флюид
Stepa_nida• 16 мая 2025
Маска / бальзам це назва, яку дає засобу виробник і не завжди вона відображає реальний стан речей. Може бути маска, яка складається лиш з силіконів і ароматизаторів, а може бути маска, в якій багато зволожуючих компонентів.
Тому треба аналізувати склад кожного окремого засобу.