Дама_из_рекламы• Изменено 18 мая в 00:05

Дополнительные расходы после покупки тура

Девочки, вы когда бронируете отель у турагента, оплачиваете сразу туристический налог и уборку? Нашла на букинге апартаменты, решила, что через агента будет дешевле. На букинге цена включала налог и уборку. Предложили мне такую же почти цену, решила взять, чтобы не заниматься бронированием, спросила входят ли налоги. Теперь получается, что налоги не входят и надо еще платить. Это меня развели красиво, я правильно понимаю?
Бочка порохУ• 18 мая в 00:15
И в чем здесь красивый развод?
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 00:18
Ответ дляБочка порохУ
И в чем здесь красивый развод?
Ви даєте турагентів ціну з букінгу, в якій вже всі податки. Вам дають теж таку ціну і теж пишуть, що з податками. Тільки тепер зʼясувалося, що платите і прибирання треба сплатити додатково.
Тріль підпільний• 18 мая в 00:30
Ответ дляДама_из_рекламы
Так а договір з турагентом у вас є і що там написано?
Пишу вірші, дорого• 18 мая в 00:31
А на букінгу теж є розводи з прибиранням і податками.
Не так давно вперше помітила, а в мене 40+ країн і я таке побачила вперше.
Тіпа апарти, наприклад, 70 євро і це реально нижче ринкової. А внизу меншим шрифтом написано, що + 120 євро на прибирання..відміни безкоштовної немає і все. Мабуть, люди так заробляють
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 00:31
Ответ дляТріль підпільний
Я не читала пункт про податки.
Пишу вірші, дорого• 18 мая в 00:31
Ответ дляДама_из_рекламы
Я не читала пункт про податки.
Якщо є переписка з агентом, то можна доказати, що Вам казали інше. Хай самі платять
Тріль підпільний• 18 мая в 00:32
Ответ дляДама_из_рекламы
Я не читала пункт про податки.
Так до чого тоді розвод, якщо ви навіть не прочитали, що ви оплачуєте?
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 00:32
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я тому і звернула на це увагу турагенту. Бо збиралася платити сама і здивувалася, що ціну прибирання включили.
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 00:33
Ответ дляПишу вірші, дорого
Переписка є, але турагент пише, що мала на увазі якісь інші податки.
Пишу вірші, дорого• 18 мая в 00:34
Ответ дляДама_из_рекламы
Але якщо ви про туристичний податок, то його завжди бере налом сам готель. Строго налом, бо не готові оплачувати візі ( ну власнику терміналу) за ці оплати власним коштом, які треба передати з бюджет міста.
Мені лише один раз дозволили його оплатити в Барселоні картою, а потім я помітила, що вони просто взяли з мене +5% за все і все ))
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 00:35
Ответ дляТріль підпільний
Так, довірилася, що все це всі знають і не треба окремо обговорювати.
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 00:35
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я не платила налом.
Пишу вірші, дорого• 18 мая в 00:36
Ответ дляДама_из_рекламы
Я не платила налом.
Ну от я і кажу,що це неможливо оплатити зараз.
Лише коли ви приїдете.
І там само робить букінг.
Туристичний податок строго налом під час заїзду.
По всій Європі так уже давно
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 00:37
Ответ дляПишу вірші, дорого
Лише коли ви приїдете.
І там само робить букінг.
По всій Європі так уже давно
Я не платила ніякого туристичного податку.
Пишу вірші, дорого• 18 мая в 00:38
Ответ дляДама_из_рекламы
Так а які податки треба вам заплатити на місці? За що саме? 99%, що туристичний податок.
Все інше це тупо розвод
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 00:39
Ответ дляПишу вірші, дорого
Все інше це тупо розвод
Так, туристичний податок. На букінгу він додається до ціни разом з прибиранням.
Тріль підпільний• 18 мая в 00:41
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну так це ваша помилка. То ж знову таки -в чому саме полягає розвод?
Пишу вірші, дорого• 18 мая в 00:41
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну ви самі винні, чесно кажучи.
Уже тепер пізно. Платити і все.
Домовитися з агентом у вас не виходить.
Договір не читали. Конкретно не проговорбвали це питання.
Готель змусить платити ці додаткові оплати по-любому.
Без них точно не вийде.

Будете уважішою наступного разу
Наизнанку• 18 мая в 02:49
Ніхто вас не розвів , просто перед бронюванням все уточнюйте . До туристичного податку тур агент не має ніякого відношення і не повинен платити за вас
Все питаю зарання• 18 мая в 06:25
Ответ дляДама_из_рекламы
На Букинге всегда пишут, включаются налоги сразу или отдельно оплачиваются.
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 09:55
Ответ дляНаизнанку
Тоді треба відповідати так, як ви написали. Що без податків і вони сплачуються додатково. Мені не цікаво бронювати по той ціні, що в мене з податками, потім ще й податки платити.
автор Дама_из_рекламы • 18 мая в 09:56
Ответ дляВсе питаю зарання
Так я об этом и пишу.