Я така бойова• 01 мая в 12:37

Перебронювання відпочинку, потрібна допомога

Вітаю. Допоможіть розібратися у ситуації.
Цифри відносні, то ж не звертайте уваги.

Місяць тому я бронювала готель. Номер стандарт. Ціна 12 тисяч грн. Був ще люкс за 15.
Пройшов місяць,я захотіла взяти все ж люкс. Але ціни вже виросли. Стандарт 22 тисячі, люкс 25.
Цікавить думка працівників туристичного сектору - скільки я повинна ДОПЛАТИТИ за люкс. 3 тисячі чи 13? Оскільки стандарт вже заброньований
НаливайКа• 01 мая в 12:39
У вас було раннє бронювання (скоріш за все), тому було дешевше

Зараз ви зміните номер за поточною вартістю
Тримаю свічку• 01 мая в 12:40
Конечно 13. Надо было перебронировать до изменения цен
Брюлик в стразах• 01 мая в 12:41
Забронирован стандарт. Люкс по новой цене.
Карма хамелеона• 01 мая в 12:42
И слону понятно что по нынешней цене. Иначе так бы делали многие, как Вы ’хотите’.
a.ostroverh• 01 мая в 12:42
Как вообще такой вопрос мог родиться
Карма хамелеона• 01 мая в 12:43
Ответ дляa.ostroverh
Как вообще такой вопрос мог родиться
На Советчице возможно все что угодно))
a.ostroverh• 01 мая в 12:44
Ответ дляКарма хамелеона
На Советчице возможно все что угодно))
С таким успехом надо искать цены десятилетней давности, и пусть ещё и доплачивают, чтобы у них отдыхали)
НаливайКа• 01 мая в 12:44
Ответ дляa.ostroverh
Как вообще такой вопрос мог родиться
Сейчас окажется, что автор едет за границу и ещё в поездку захочет доллары по 5 поменять)))
Тримаю свічку• 01 мая в 12:44
Ответ дляa.ostroverh
Как вообще такой вопрос мог родиться
У любителей халявы все возможно
Карма хамелеона• 01 мая в 12:45
Ответ дляa.ostroverh
Таких клиентов очень много. Не только в сфере отдыха. В любой сфере. Они хотят чтобы им ещё и заплатили за то, что они заказали что-то.
Карма хамелеона• 01 мая в 12:45
Ответ дляНаливайКа
Чом би й ні?))
НаливайКа• 01 мая в 12:45
Ответ дляКарма хамелеона
Чом би й ні?))
Ну я б теж не відмовилась але....
a.ostroverh• 01 мая в 12:46
Ответ дляНаливайКа
Ну я б теж не відмовилась але....
Та даже по 24))
Патика-мотика• 01 мая в 12:50
Цікаво, звідки такі питання взагалі виникають? )
автор Я така бойова • 01 мая в 12:52
1 коментар по темі. Люди, що з вами не так? Я розумію, що в інтернеті можна все, в морду не дадуть, але вам самим несоромно за манеру вашого спілкування?
Може б когось і зачепило, раз ви так стараєтесь, але,питання -нащо?
Якщо це не боти,які піднімають теми, то в нашому суспільстві все дуже погано. Хоча,навряд ви себе у всій красі так показуєте за межами екранів.
Не худа ні разу• 01 мая в 12:55
13 . Пробуйте улучшить номер на месте
Гірчинка• 01 мая в 13:11
Ответ дляЯ така бойова
вам ответили по существу
так как вы хотите - невозможно на сейчас, увы
НаливайКа• 01 мая в 13:26
Ответ дляЯ така бойова
Якщо вже пару людей відповіли на основне питання, то всі інші 20 людей мають писати те саме?)
Просто інакшої відповіді на ваше питання немає, крім як змінити категорію номера за поточною вартістю
Добро с Кулаками• 01 мая в 13:35
Як Вам взагалі прийшла така ідея в голову? Всі коментатори праві.
Ви дивне щось собі придумали і чекаєте адекватних відповідей.
Вам всі чітко сказали: ні, це неможливо. Та ціна була дійсна тоді, а не зараз.
Довго думати -погана звичка
Бюст Березуцкого• 30 мая в 09:01
13 + доплатите за перебронювання якийсь %