Метровий сантиметр• Изменено 18 мая 2025
Карта киянина
Есть ли смысл оформлять?
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляНепогодка
Для чего
Мне оператор много пунктов перечислила. Я всё не запомнила. Радует что выпуск 100 грн дальше бесплатное обслуживание. Именная карта
Непогодка• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Незнаю . У меня есть много лет. Нигде не применялась. И платное обслуживание раз в год 120 грн
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляНепогодка
Понятно. Я как то упустила этот хайп на карту. Не жила долгое время в Киеве.
Непогодка• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Было до войны,что проезд по ней будет дешевле. Вот и все.
Да_Я_ТакаЯ_• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Не бесплатное оно и хрен закроешь
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не бесплатное оно и хрен закроешь
Та ну нафиг надо
Да_Я_ТакаЯ_• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Та ну нафиг надо
Отож, я дура вляпалась с ней, а оно бесполезное оказалось
Не пириживай• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Якщо у вас нема пільг, то вам вона не треба
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
Ну и ладно) может к старости оформлю
Значит надо• 18 мая 2025
Для пенсіонері вона,та льготників потрібна.
Або якщо ти пенсіонер,але не киянин,і працюєш в Києві.То проїзд буде безкоштовним в метро.
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляЗначит надо
Как то нелогично. Сделали бы классный функционал для киевлян. А так, вообще не понятно для чего она нужна. Надо было назвать карта пенсионеров и льготников, а не киевлян
Не пириживай• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ну так вона лише киянам і хто наповнює бюджет Києва видається, а не всім підряд.
Непрацюючі Пенсіонери не з Києва оплачують повну вартість проїзду.
Значит надо• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Так вона льготна перш за все.І саме для киян-пенсіонерів(і не тільки)
Можна покласти гроші на неї,і розраховуватися в аптеках зі знижкою.Або ще десь,де є льготи для киян.По іншому льготи не спрацюють.
Також льготи для деяких категорій інвалідів.
А можна просто користуватися нею,як банківською карткою
Брюлик в стразах• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
В детский садик еще дешевле, если она есть (когда родители в Киеве работают, а прописка не киевская)
Смысл в ней есть. Но если вы для себя его не знаете - то вам она не нужна
Не пириживай• 18 мая 2025
Ответ дляЗначит надо
Але всі знають рівень сервісу ощадбанку і як приємно користуватися їхньою карткою....
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
Я прочитала что она для впо, тех кто работает в Киеве официально. То есть это кияны как бы задним числом
Значит надо• 18 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
Я вже звикла,в мене там зарплатний проект)
Останні роки дуже зручно стало.Не стоїш в черзі,а через чат записуєшся в електронну чергу на певний час.Приходиш,і тебе забирають і ведуть до менеджера.Хто стоїть в живій черзі,тим так,не зручно.
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляЗначит надо
Я так поняла, что льготы там минимальные, и основные преимущества этой карты для пенсионеров или инвалидов киевлян
Не пириживай• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Все правильно
Не пириживай• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Не обов´язково впо. Всі, хто наповнює бюджет Києва, має право користуватися тим, що призначено для киян. Логічно ж.
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
Все правильно
Харьков в этом смысле преуспел. Смотрела карту харьковчанина у них там есть 7 видов и льготы покруче. Но у них сейчас и проезд бесплатный в городе из за войны
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
Не знаю( вроде бы да, правильно. Пускай будет)
Значит надо• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Мінімальні,але пенсіонери в аптеках активно користуються наприклад.
Друга категорія,це не кияни,що працюють офіційно в Києві.В нас таких багато з Василькова,Обухова,Ірпеня,Бучі та ін. місць.
Не пириживай• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Можливо
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляЗначит надо
Ладно, может к старости оформлю эту карту пенсионеров
Значит надо• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Точно оформите,бо лише по ній безкоштовний проїзд).
Метровий сантиметр
• 18 мая 2025
Ответ дляЗначит надо
Буду кататься на трамвае в 6 утра и раздражать молодёжь
Значит надо• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Та молодь ще спить в такий час.😁Як раз пенсіонери і їдуть.Або 40+.
Їду в 6.30,пару дівчат молодих,та хлопців.Відсотків 60,це ті кому 40+/-,відсотків 30 пенсіонери.
Хоча як я буду на пенсії,то вони для мене всі будуть молоді