Котогосподиня• 19 мая 2025

Вирішила скористатися послугами таксі за довгий час і пошкодувала

Сідаю в таксі власне, зовні нормальне авто, нічого особливого. Тільки-но вмостилась, як водій із піною у рота питає із під лоба: "У вас течки нет? Если есть - подстелите там подстилку."

Я очманіла, це нічого не сказати. Але їду, бо вже немає часу на прояв істерики з мого боку. Трохи прийшовши до тями, я йому даю зустрічне питання: "Чоловіче, а ви власне всім жінкам таке питання ставите, мужиків слабо про таке запитати?".. На що він мені випалює: "Ну, якщо я бачу, що якийсь полупокєр сідає, теж кажу, щоб собі підстелив підстилку, бо у них з іх роздобленого *чка завжди щось вивалюється"..
Ось так трапляється, коли здаєш машину в майстерню на два дні, і треба скористатись прслугами таксистів. Гидота.
Любовь Калистратовна• 19 мая 2025
И вы не вышли из ввто после этого высера, не написали в поддержку, а просто поехали?
Джага Джага• 19 мая 2025
Каждий мужик хоче присунути.Не люди а бабуїни.Задовбали з своїми членами.Я маю на увазі що всі розмови зводяться до вагіни або члена.Не люди а ужас.
Вірю, я повірив• 19 мая 2025
Даже читать не хочу после 1 абзаца, это тролятина
автор Котогосподиня • 19 мая 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чесно кажучи, не було вже бажання ..були справи поважливіші
Все знаю від і до• 19 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
+1 второй абзац тоже тролятина.
Любовь Калистратовна• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Мне этого не понять, я бы не смогла ехать с таким чучелом. Такси полно, приезжают быстро
Пишу каліграфічно• 19 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Притому з хворою фантазією
автор Котогосподиня • 19 мая 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Висновки для себе зробила.
Совбез• 19 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Точно.

Троллятина, причем с русского паблика даже перевести не может на мову грамотно. ))
А шо сталося?• 19 мая 2025
Ни один таксист такого не скажет, если хочет работать.

Сегодня тролятина со своими тупыми темами в ударе.
Совбез• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Поважливіші?
Тролль, выбрось переводчик. Он халтурит дико. 🤣🤣🤣
Джага Джага• 19 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Повітре.Зараз такий час,що люди пережили ковід експеремент,далі пережили і переживають війну.В багатьох психіка вже давно не витримала і дуже багато люде з психічними відхиленнями або неврівноваженою поведінкою.Ви просто мабуть не настільки багато стикаєтеся з людьми,ви не знаєте що зараз робиться довкола.Повірте,я стикаюсь з багатьма людьми,часом не розумієш що відбувається взагалі.
ГЛЮкоза• 19 мая 2025
Какое такси?
автор Котогосподиня • 19 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Какое такси?
Біля жд
Забрала і не сказала• 19 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Какое такси?
Зараз автор напише, що вона з собакою їхала...і то до собаки питання
Вірю, я повірив• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
4 людини працюють в таксі з моїх, не кажучі скільки користуємось послугами таксі. Це такий бред що автора що ваш
ГЛЮкоза• 19 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Возможно
ПолБатона• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Вы странная. Какие дела важнее, чем ваша безопасность?
Джага Джага• 19 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Повірте.Вистачає зараз ненормальних.
a.ostroverh• 19 мая 2025
Это ж надо такое придумать было...

У меня почти 1400 совершенных поездок)
И аж один раз мне не понравился тон водителя, когда он мне рассказывал про отсутствие сдачи
Вірю, я повірив• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Повірте.Вистачає зараз ненормальних.
Нет, не поверю, скорее больше конченых пьяных теток со звездой в башке
Г@Л@В@ломка• 19 мая 2025
От автора: она лупала глазами в моё сообщение
Джага Джага• 19 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Вірю, я повірив
Вірю, я повірив• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Вірю, я повірив
Шо ты вобще здесь делаешь, если мужик и при том таксист?
Джага Джага• 19 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
До знайомої прийшов.Захотів своїх подруг побачити.В мене тут є декілька знайомих дівчата.Який я таксист?Я просто з людьми часто дуже стикаюся кругом і бачу які люди зараз довкола.
ПешитеБесАшипок• 19 мая 2025
Я тимчасово маломобільна дама, тож користуюсь таксі двічі на день 5 разів на тиждень. Автору теми не вірю ні крапельки.
Навпаки, зараз водії таксі дуже ввічливі і виховані, машини завжди чисті, з приємним запахом, бо таксисти дуже за рейтинг переживають.
Мій вердикт - автор тріль-збоченець.
Инфотуфелька• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Висновки для себе зробила.
Які?
Джага Джага• 19 мая 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Мій вердикт - автор тріль-збоченець.
Мій вердикт - автор тріль-збоченець.І дручун.
Инфотуфелька• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня
Біля жд
Що таке жд
Непереможна• 19 мая 2025
А ви його як викликали? Уклон, Убєр чи рукою на вулиці?