Бешене сарі• 20 мая в 08:52

Приїхала додому. Щось я в шоці з цін.

Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі
Бо щось я порахувала перевізником буде простіше. А з такими цінами, то треба заробляти на ту поїздку більше, ніж на курорт
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
Королева краси• 20 мая в 10:04
Ответ дляВкуси мене
Я працююча людина, ще якось можу виживати, хоч і важче з кожним днем, а старі з пенсією три тисячі просто голодні сидять і нікому не розкажуть, бо інтернету нема. А треба щоб всі у суспільстві знали правду. Може й влада зрозуміє, що неможливо не підвищувати прожитковий мінімум роками при такій інфляції.
чим меньше буде пенсіонерів,тим краще. (пам’ятається,як колись наші креативщики при ковіді радувались, що болячка старих викошує, і нагрузка на ПФ буде меньша.)
люди на інвалідності - напрямок їм також в ту сторону надали з розгону.. бо 3 т .-то ні про що. тідьки на ліки , і то не вистачає.
автор Бешене сарі • 20 мая в 10:05
Ответ дляsim_sims
Де ви їх усіх годуєте? Зачиніть кухню, скажіть, що сантехніку, каналізацію ремонтуєте, труби міняєте, не можна посуд мити.
Гості - то хіба про наїститися? Не хочете виглядати бідною біженкою?
То ми не біженці. Кухня в нас з вітальнею. Що значить зачинити
І навіщо брехати? Я сама рада, коли гості
Ух яка ж Я• 20 мая в 10:06
Ответ дляУмничка-помощничка
ціни на вузи в нас і в них_ огромна різниця. А в них на їх внз є гроші. найнепрезентабельніший внз від 12 тис фунтів за рік. а середній 15-18.
Для місцевих ціни інші. То для іноземців ціна.
автор Бешене сарі • 20 мая в 10:07
Ответ дляШвидка Настя
Так в Польше всё дороже
Було колись. Але вже ні
sim_sims• 20 мая в 10:07
Ответ дляБешене сарі
Навіщо тоді плачетеся?
В супермаркетах були? усі все купують, з голоду не пухнуть.
Тільки іноді щось купую літнім людям.
Дуже дуже вумна• 20 мая в 10:08
Ответ дляВкуси мене
Влада еще скумбрию по 8 грн ест, так что для них шикарный прожиточный минимум
Ух яка ж Я• 20 мая в 10:09
Ответ дляБешене сарі
Сир в нас був домашній, кролі, качки, кури, перепілки- все тримали бабуся з дідусем .За це не переживайте, в Польщі теж можу купити. І я вас нічим не образила, а у вас - хамство лізе
Цікаво, звідки ж у дітей діатез та проблеми з шкт були…а тепер на магазинному молоці пройшли🤣
Не продумали))))
Ясамаякрасивая)• 20 мая в 10:11
Ответ дляБешене сарі
В мене нема нічого нарощеного. До чого тут це? Я кажу, що була в грудні і зараз - травень. То ціни - жах виросли
Так, виросли. Нічого не поробиш ,на жаль. Бідні наші люди
годовасик• 20 мая в 10:13
Ответ дляПатриоточка
Реально… прям второй день одно и то же … цены им наши поперёк горла стали(((
Так а вы сами не видите? Беру тот же набор в АТБ, было 900, теперь 1300 минимум. Центр Украины.
Ясамаякрасивая)• 20 мая в 10:13
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Как я на рынке умудряюсь купить пол пакета за 105 грн просто удивляюсь. Волшебство наверное.
Если человек работает всю неделю, когда ему на рынок идти,только в выходной получается..
Інно4каа• 20 мая в 10:14
бідні ,нещасні біженці, які у вас проблеми? сидіть в Польші і ніяких проблем
Бриджит_Фрикандо• 20 мая в 10:14
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Получается. И что?
Ясамаякрасивая)• 20 мая в 10:14
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Получается. И что?
Ничего, многие после работы идут а магазин за яблоками,или под магазином рынок есть вечером?
Зараз все скажу• 20 мая в 10:15
Ответ дляБешене сарі
Автор, просто теперь Украина такая - в большинстве своем нищая, теперь гости это что-то вроде роскоши.
Почему люди так реагируют - нас медленно варят, кто-то возмущается, а кто-то вообще считает, что все нормально. А вы сразу в кипящую воду - и вам, конечно, жутко от всего происходящего. Я вас понимаю, меня хоть и варят, но тоже жутко.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 10:16
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В суботу зранку їжджу на гуртовий ( Львів) На тиждень купила на тисяч 7 і на весь тиждень що є їсти.
Хочу наколоти губи• 20 мая в 10:16
Ответ дляБешене сарі
А хто Ви з западної України?
Кукусик• 20 мая в 10:16
Автор, я більше року в Німеччині. Планувала поїздку додому, але лише на автобусні квитки туди-назад треба мінімум 600 євро (на трьох). Це при умові що на меншу дитину буде скидка і знайду такі дешеві білети. А щоб там ще два тижні прожити скільки треба витратити?
Та ні, краще батьків до нас запрошу. Ми тут їх зможемо на наші доходи чудово прогодувати.
Дуже прикро, що в Україні звичайний продуктовий набір вже не усім доступний. Що й казати про інше…
Вільний митець• 20 мая в 10:17
Ответ дляБешене сарі
Ну то корміть і не нийте. А то запрацювалася ботоферма....
Ясамаякрасивая)• 20 мая в 10:17
Ответ дляБешене сарі
Шо пропонуєте нам робити?
СережкинаЯ• 20 мая в 10:17
Ответ дляГубка Боб
Послушайте, не работали банки в первые дни войны вместе с вашей мамой...
Что вы тут сказки рассказываете...
Прям ради клиентов ваша мама на работу ходила. Ага...
А вы считаете, что банки работают ТОЛЬКО с клиентами??
Смешно.
У них огромная работа и без клиентов.
А зарплату всем работникам банка в конце месяца, кто по вашему начисляет, выплачивает? Налоги платят?
Умничка-помощничка• 20 мая в 10:18
Ответ дляУх яка ж Я
Це для місцевих. Українці на 24 параграфом прирівнюються до місцевих,отже,для нас від 12 тис. Для іноземців ще дорожче. Безкоштовні лише коледжі - і то не всі.
Стигла полуниця• 20 мая в 10:18
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В селі на базарі скупляєтесь, у Херсонській області?
Патриоточка• 20 мая в 10:18
Ответ длягодовасик
Ну так везде сейчас так. Вы что не видите, что в мире творится?
Сердючка• 20 мая в 10:20
Ответ дляЧарочка діда
Ціни-жесть. Вона-манкурт. Ти-не тикай, я свині з тобою не пасла.
Удалено администрацией...
sim_sims• 20 мая в 10:20
Ответ дляУмничка-помощничка
в них діти вчаться в кращих внз,вони по мінімум раз на рік їздять до Іспанії. В нас багато до Іспанії їздять? максимум на Турцію і Єгипет назбирають. Вони не бідні.Вони просто не викидають гроші на лахи ,на нарощені вії і т.д.Хоча мають на це змогу. А не економлять. Я спитала одну жінку- чому вони не роблять цього всього? В них таке здивування- навіщо?До речі, у всіх прості телефони. Айфона бачила лиш в одного. РОзумієте?В нас гола,боса, зато з манікюром,з гембами, з віями,з телефоном в кредит. А в них гроші на рахунках,відпочинок і нема цієї муті. Люди просто правильно розставляють пріоритети.
А хто вчиться в НЕкращих внз?
На навчання британці беруть кредит, повертають 25 років після досягнення певного рівня доходу, відсоток за кредит незначний.
Британці масово не закінчують університети, у цьому немає сенсу, обмежуються коледжами, там вчаться безкоштовно.
Так, вони стільки не їдять, але нормально пригощають.
Куди то з Борисполя стільки літаків до війни літало, невже тільки в Турцію, Єгипет?
Губка Боб• 20 мая в 10:20
Ответ дляСережкинаЯ
Смешно.
У них огромная работа и без клиентов.
Правильно. Сами ради себя и вышли. О чем я и писала выше.
Но благодарны им почему-то вы)
СережкинаЯ• 20 мая в 10:23
Ответ дляГубка Боб
Но благодарны им почему-то вы)
Простите, кем вы работаете? Какая у вас специальность?
автор Бешене сарі • 20 мая в 10:24
Ответ дляУх яка ж Я
Не продумали))))
Ми в місті навчалися і жили- тому всі магазинні продукти купляли, як всі. Переїхали в Польшу, як вже діти трохи підросли.
Губка Боб• 20 мая в 10:24
Ответ дляСережкинаЯ
Финансы у меня специальность)
автор Бешене сарі • 20 мая в 10:26
Ответ дляІнно4каа
Ми не біженці. Скільки вже можна товкти. Де сидіти, я у вас не питала
Попривикали командувати