Бешене сарі• 20 мая в 08:52
Приїхала додому. Щось я в шоці з цін.
Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі
Бо щось я порахувала перевізником буде простіше. А з такими цінами, то треба заробляти на ту поїздку більше, ніж на курорт
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
Ананомчикус• 20 мая в 10:41
Так, ми такі, їмо багато, перепрошуємо за незручності, у нас тут трошки війна
Мао_Мяо• 20 мая в 10:41
Ответ дляВкуси мене
Як не кажи халва, солодко в роті не стане. Ціни на їжу вже не дають нормально харчуватись багатьом. Прожитковий мінімум і зарплати ті ж самі, що до війни, вважаєте їх може бути достатньо, якщо ціни зросли в рази?
Так хочеться просто м´яса: яловичини, індюшки або кролика(свинини мені не можна), вже десь півроку не купувала, але вже й з курячого філе довелось перейти на окорочки й голені, і що далі? Одна каша? Зарплати три роки заморожені.
У кого замороженні?
У нас чиновники норм заробляють.
В піднімуть прожитковий мінімум автоматично збільшаться податки.
У нас чиновники норм заробляють.
Я_и_моя_собака• 20 мая в 10:41
Ответ дляНенька наша
Я в курсе . А еще я в курсе , что такое себестоимость , инфляция и т. п.
Жива вага свині 50 грн кг.
Молоко на молочарні, як і два роки тому 8-10грн літр.
Картопля оптом 6-10 грн. Восени ціна піднялася до 15-20 на певні сорти.
Пшениця 600-800грн за 100кг.
Електрика в таку ж ціну,як і рік тому.
То звідки такі ціни?
Насіння навпаки впало в ціні, в порівнянні з минулим роком.
Пшениця 600-800грн за 100кг.
Електрика в таку ж ціну,як і рік тому.
То звідки такі ціни?
НетЕщеНаверное• 20 мая в 10:42
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А почему вы сирийцев так обзываете
Тому що мені цінніші українці, ніж вони. І так як вони себе ведуть, то десь схоже на, як описала.
Ух яка ж Я• 20 мая в 10:43
Ответ дляУмничка-помощничка
Це для місцевих. Українці на 24 параграфом прирівнюються до місцевих,отже,для нас від 12 тис. Для іноземців ще дорожче. Безкоштовні лише коледжі - і то не всі.
Ми за дитину перший рік платили 21 тисячу фунтів, як за іноземця, а потім, з рп - 4. Університет. Тож, я безпосередньо в курсі різниці цін для своїх та іноземців.
Бешене сарі
• 20 мая в 10:44
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А зачем вы переехали в Польшу?
Бо малі зарплати були, у чоловіка максимум 15 тис на той час - то потолок і на більше нікуди вже було. Просто не було більших з/п, він молодий, в нього амбіції
чоловік спочатку переїхав один, коли облаштувався, ми за ним
Я і не хотіла спочатку, перших два роки було важко
Бешене сарі
• 20 мая в 10:46
Ответ дляЛастоноша
Ви їдете в мою країну і обливаєте її гівном. Чуєте? Не в вашу, а в
МОЮ!!! Ще й сюди припхалась нагнітати. Ми тут живемо і все самі бачимо
То ваша, я ж не спорю. Ви тільки на форумі захищаєте вашу, чи ще десь у батальйоні
А їду не до вас, а до кого хочу
Так у вільних людей буває
А їду не до вас, а до кого хочу
Так у вільних людей буває
Ласковая_львица• 20 мая в 10:48
Ответ дляМию чакри щоденно
Раз в тиждень їжджу в Польщу, нічого не привожу. Там одна хіматоза.
Не те що в Україні. Натуральне все, без хімії
Кумедний ґудзик• 20 мая в 10:48
Ответ дляХочу наколоти губи
То їдьте назад. Які ціни шок?
Все цены шок,а вы не замечаете
Королева краси• 20 мая в 10:49
Ответ дляНетЕщеНаверное
Все так, але як сирійським макакам відправити борошно, то це ок, а хоча б українським пенсіонерам роздати, то ні, навіщо, хай виживають як хочуть.
причому те борошно ж якось оплачувалося виробникам.. чи не з тієї допомоги, що зарубіжники дали для наших людей, (пенсіонерів в тому числі)??
Ластоноша• 20 мая в 10:52
Ответ дляБешене сарі
А їду не до вас, а до кого хочу
Так у вільних людей буває
А їду не до вас, а до кого хочу
Так у вільних людей буває
Вільні люди не ниють на форумах, що їх голодні українці об´їдають
Ух яка ж Я• 20 мая в 10:52
Ответ дляБешене сарі
Ми в місті навчалися і жили- тому всі магазинні продукти купляли, як всі. Переїхали в Польшу, як вже діти трохи підросли.
А домашній сир, кролі, качки, перепілки - то на фото присилали?))) Ви плутаєтесь))
Насправді, всім однаково, шо ви їсте і за скільки. Але тут доста людей, які бачили Польщу, їли там, гроші витрачали) Бачили і тих, хто студенську шоколадку нахвалював)) і йогурти ті синтетичні.
В мене дитина - важкий атопік, то мені дуже смішно, коли розповідають шо в Польщі діатези пройшли. Від Млековіти, мабуть))
ПочтальЁнша• 20 мая в 10:52
Для нас, нікуди не виїжджавших, ціни теж шок. Мені цікаво, коли ж диванні вояки навоюються? Тут два варіанти, або вони заробляють на війні і їм то все недорого, або то боти звичайні.
Бо була на гробках і люли які рік назад були войовничі, зараз вже думають, скільки ж комуналка в диниирах.
Сірничок• 20 мая в 10:53
Ответ дляЛастоноша
Підняття цін на товар мабудь Ваших рук справа?
Мию чакри щоденно• 20 мая в 10:53
Ответ дляЛасковая_львица
Якщо в вас є фінансова можливість купувати. В мене є.
Бешене сарі
• 20 мая в 10:54
Ответ дляУх яка ж Я
Ну пройшли по факту. Так
Нічого не присилали, пригощали звичайно, як приїдемо, то це нормально.
НетЕщеНаверное• 20 мая в 10:57
Ответ дляКоролева краси
Я не здивуюсь схемі, що хтось оплатив для українців, а потім перепродали ще за рахунок всяких там фондів ООН, гуманітарних та інших для Сирії.
Без QR коду• 20 мая в 10:58
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Как я на рынке умудряюсь купить пол пакета за 105 грн просто удивляюсь. Волшебство наверное.
Ціни в АТБ. Це найдешевші яблука. На 105 гривень якраз і вийде пів пакета яблук.
Мама Чели• 20 мая в 11:00
Ответ дляВельми шановна
Сегодня методичка классическая)
У вас? Колитесь уже какая, или как всегда улыбаемся и машем машем
Ласковая_львица• 20 мая в 11:00
Ответ дляМию чакри щоденно
Тобто ви порівнюєте продукти із звичайного магазину в Польщі і дорогі біо продукти куплені в Україні?
Телячі ніжноСті• 20 мая в 11:01
Ответ дляЗараз все скажу
Ну так а если вам как птенцу все в клювик складывают, откуда вам знать вообще порядок цен и как на это все сейчас люди зарабатывают? Какие зарплаты и от чего уже приходится отказываться? Такие как вы не озабоченные ничем и пишут тут, что все прекрасно.
В польше в клювик складывают? 😂 та вы там в своем Киеве как у бога за пазухой, насмешила.
Зараз все скажу• 20 мая в 11:02
Ответ дляТелячі ніжноСті
Какое отношение вообще люди в Польше имеют к ценам в Украине?)
Мама Чели• 20 мая в 11:03
Ответ дляВкуси мене
100% я реально от многих продуктов отказалась, ято покупала ещё год назад, а вообще помню в 22 году ещё цены были нормальные, и продажи в инете, сейчас полный 0.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 11:04
Ответ дляЛасковая_львица
Я нічого не порівнюю.
Те,яке купують наші в Польщі я не їм.
Те, що я купую в Україні в Польщі в рази дорожче.
Поляки у Львів приїжджають по шкіряний одяг, іграшки на ялинку зі шкла, користуються медичними послугами.
Те,яке купують наші в Польщі я не їм.
Ясамаякрасивая)• 20 мая в 11:04
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Жива вага свині 50 грн кг.
Пшениця 600-800грн за 100кг.
Електрика в таку ж ціну,як і рік тому.
То звідки такі ціни?
Пшениця 600-800грн за 100кг.
Електрика в таку ж ціну,як і рік тому.
То звідки такі ціни?
Электрика же выше стала
Давно без алко• 20 мая в 11:05
Ответ дляПатриоточка
Реально… прям второй день одно и то же … цены им наши поперёк горла стали(((
а вам не стали? подворовываете?
Кумедний ґудзик• 20 мая в 11:05
Ответ дляСтигла полуниця
В селі на базарі скупляєтесь, у Херсонській області?
Там цены космос,в Херсонской обл
Давно без алко• 20 мая в 11:06
Ответ дляВельми шановна
А коли пониєш, то щось зміниться, так?)
ні терпилами треба бути і в сраку цілувати владу за це шикарне життя
Мама Чели• 20 мая в 11:06
Ответ дляБешене сарі
То поїду через 4 дні
У меня дочка каждый год приезжала, она в Канаде, в этом году говорю не едь в этот дурдом, я в пригороде Киева, здесь вдобавок ко всему ещё и шахеды каждую ночь, я хоть скучаю очень, но делать ей здесь нечего