lilul990• Изменено 20 мая в 09:38

Шо і трєбувалось доказать

❗️Трамп заявив, що не вводитиме нові санкції проти рф, бо «існує шанс» на прогрес, – CNN.

▪️«Є шанс досягти результату, а якщо посилити санкції, ситуація може стати гіршою. Але може настати момент, коли це доведеться зробити»;
▪️Знову заявив, що довіряє путіну, і вірить у його прагнення до миру

Шо би там Рубіо не єрепенився, лінія партії зрозуміла: панять і прастіть
автор lilul990 • 20 мая в 10:23
Ответ дляLudaSHS
Читали доповідь генерала Сша, куди буде перший удар , в сценарії майбутньої війни з Китаєм?
Вирахували - Каліфорнія
Цих сценаріїв вже, повна торба. Але що ж, хтось думає нічого не станеться більшого, хай Україна гребеться, хтось готується, а хтось не вірить в ніякі світові війні.
Не вірю. Сша готується повним ходом. І відпрацьовує у нас багато чого
sky-labs• 20 мая в 10:24
Ответ дляuma
Я жду разрешения вопроса только естественным путем. Всем игрокам 70+. Зелень в счет не беру. Я доживу и все увижу.
Разве что из-за границы
автор lilul990 • 20 мая в 10:24
Ответ дляsky-labs
Сам факт что потужник ’торгует не/вступлением в НАТО’, о котором все всё знают, говорит о его личных качествах - ОН не годится для занимаемого поста ну вообще никак!

Мозгами он не вышел...
Ви як арєстовіч. Треба міняти сценарій, землянка УПА, бла бла бла

Міняти сценарій тепер це як почати правильно харчуватись на 4 стадії раку кишківника
sky-labs• 20 мая в 10:25
Ответ дляSolar Cloud
Позор Америке с таким правителем
А Украине слава за Зеленского?
автор lilul990 • 20 мая в 10:25
Ответ дляsky-labs
Зеленскому что мешает договориться без посредников?

Потужность или чрезмерная стойкость?
Китайська панда, яка хоче руками росії ділити європу
frumoasa17• 20 мая в 10:25
Ответ дляlilul990
Я підозрюю шо і тік ток не такий простий як здається
Тіткток це зброя впливу і це не жарти. Вона вже апробована. Далі буде багато цікавого з ним. Забороняти не поспішають, максимум видалення чогось
sky-labs• 20 мая в 10:26
Ответ дляmarimagdali
может до последнего русского?их больше в три раза а при мясных штурмах ихних потери огромные
Падажжите, это еще наши потери не оглашали
автор lilul990 • 20 мая в 10:27
Ответ дляsky-labs

Потужность или чрезмерная стойкость?
Чесно, я ше думала шо з путіним можна добалакатись силами наших феодалів і бариг

Але після приїзду китайської панди там всьо безнадьожно
sky-labs• 20 мая в 10:31
Ответ дляOlvia1987
Перевожу на общепринятый язык.Президент Украины своим заявлением про курс на НАТО фактически заявил,что никакие переговоры о мире украинцам не нужны и мы продолжаем воевать.Так понятно?
Переговоры о мире не нужны не украинцам, а ему.
Он понял что стремиться в НАТО можно бесконечно, а значит длить войну вечно - это именно то что ему нужно!
uma• 20 мая в 10:31
Ответ дляsky-labs
Разве что из-за границы
Не, я в Киеве жду.
LudaSHS• 20 мая в 10:32
Ответ дляlilul990
Це новина? Ще Барнс Цру сказав, що Китай буде готовий а 2027 р
LudaSHS• 20 мая в 10:32
Ответ дляfrumoasa17
От кстаті тут кейс Румуніі був і проби пера
Через вплив на мережі
sky-labs• 20 мая в 10:33
Ответ дляantoninalav
Ви в потойбічний реальності існуєте?
Те кто поддерживает Зеленского оторваны от реальности.
автор lilul990 • 20 мая в 10:34
Ответ дляLudaSHS
Ти ніколи не готовий до війни поки вона не почалася
frumoasa17• 20 мая в 10:34
Ответ дляLudaSHS
Через вплив на мережі
Нічого не закінчено, насправді. Просто передишка максимум на 5 років.
LudaSHS• 20 мая в 10:34
Ответ дляfrumoasa17
Так
автор lilul990 • 20 мая в 10:34
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
LudaSHS• 20 мая в 10:37
Ответ дляlilul990
По пошуку знайшла
Саме удар по базам з новими технологіями і літаками невидимками
LudaSHS• 20 мая в 10:38
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
А тут Денисенко вранці писав, що вискочити можемо ,наприкінці року, Китай може вступити в перемовну - Ес - Китай- Україна- рф
Ще один сценарій
На базі того економічного прогнозу
sky-labs• 20 мая в 10:39
Ответ дляlilul990

А кто сказал что должно быть легко?

Конечно же проще ничего не менять и сдохнуть даже не пытаясь
frumoasa17• 20 мая в 10:41
Ответ дляLudaSHS
Так
Суспільство поляризовано. Звинувачення продовжують лунати, гризня не закінчилась, а набирає оберти. Це набагато гірше.
Майже особисто знаю випадок розлучення і насилля під час сперечання. Деякі довбні різали булетини(по суті українська айді) на камеру
автор lilul990 • 20 мая в 10:42
Ответ дляsky-labs
А кто сказал что должно быть легко?

Перед тим як все заспокоїться помре багато людей і будуть великі руйнування. Прийміть це
sky-labs• 20 мая в 10:43
Ответ дляlilul990
А может паренек волею судеб попал бездонную прорву бабок и просто не желает покидать это приятное место?!

Вот и все что ему мешает
sky-labs• 20 мая в 10:43
Ответ дляuma
Не, я в Киеве жду.
Ага :)
sky-labs• 20 мая в 10:44
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 20 мая в 10:44
Ответ дляsky-labs

Вот и все что ему мешает
При чому тут ми до глобальних розборок? Ну хтіли зробити з нас Фінляндію чи Чехословаччину. Ну а толк відмови від територій? Все одно війни в європі і світі не уникнути
sky-labs• 20 мая в 10:46
Ответ дляlilul990
Сами-то готовы быть в их числе?
Из этого сообщения четко видно что нет.
А почему?
sky-labs• 20 мая в 10:48
Ответ дляlilul990
Вы намерено переводите тему на не значимые для зеленского вопросы.

Все это его не колышит - БАБЛО понад усе!
автор lilul990 • 20 мая в 10:48
Ответ дляsky-labs
Сами-то готовы быть в их числе?
Из этого сообщения четко видно что нет.
А почему?
Мені пох-ю. Надіюсь більше не народитись в цьому дурдомі
автор lilul990 • 20 мая в 10:51
Ответ дляsky-labs

На горизонті світова війна двох гегемонів з можливістю нанесення локальних ядерних ударів, інформація шо багаті люди будують собі бункери на Гаваях

Хтось надіється шо гроші когось спасуть?