lilul990• Изменено 20 мая в 09:38

Шо і трєбувалось доказать

❗️Трамп заявив, що не вводитиме нові санкції проти рф, бо «існує шанс» на прогрес, – CNN.

▪️«Є шанс досягти результату, а якщо посилити санкції, ситуація може стати гіршою. Але може настати момент, коли це доведеться зробити»;
▪️Знову заявив, що довіряє путіну, і вірить у його прагнення до миру

Шо би там Рубіо не єрепенився, лінія партії зрозуміла: панять і прастіть
автор lilul990 • 20 мая в 09:52
Ответ дляOlvia1987
А нам що від того?Виходить,що українці за проекти з папочки Віткоффа воювали? То хто в цій війні переможець?
Переможець тут тільки китай
LudaSHS• 20 мая в 09:53
Ответ дляOlvia1987
Не має переможців
Пуйлу не треба було починати війну, а купляти.. , і мати інтервенцію, як хотів вплив тут, іншими засобами
Ми заручники ситуації геополітичних ігор, дідів на місцях гегемонів і нашого географічного положення
uma• 20 мая в 09:54
Я жду разрешения вопроса только естественным путем. Всем игрокам 70+. Зелень в счет не беру. Я доживу и все увижу.
автор lilul990 • 20 мая в 09:55
Ответ дляuma
Поки шо рак тільки у байдена
Solar Cloud• 20 мая в 09:55
Позор Америке с таким правителем
LudaSHS• 20 мая в 09:55
Ответ дляlilul990
Трамп у дєрмовій позиції і тут путін над ним має набагато більше влади ніж здається.
Чисто через психічний вплив.
Над Сша загалом рф не має влади.
Але якщо Сша йде по ізоляції, світ трухане
Десь ось як і так
uma• 20 мая в 09:56
Ответ дляlilul990
Поки шо рак тільки у байдена
Ждать не больше 20 лет. Тут и рак не нужен. Я точно доживу.
LudaSHS• 20 мая в 09:56
Ответ дляlilul990
Переможець тут тільки китай
Десь так
Зараз читала статтю
’Китайские ’выключатели’ (kill-switch), способные вывести из строя электросети, были обнаружены в оборудовании американских солнечных электростанций, — The Times

Устройства, в том числе скрытые сотовые радиостанции, были обнаружены в инверторах китайского производства, используемых для подключения солнечных панелей и ветряных турбин к электросетям по всему миру.

Kill switch — это преднамеренно встроенный механизм или уязвимость, которая может быть использована для:

— Отключения или вывода из строя солнечных панелей или систем управления.

— Удалённого вмешательства во внутренние процессы электростанции.

— Нарушения стабильности электросети, если солнечные станции интегрированы в общую энергосистему.

А не це є в Ес? Ці комлектуючі?
floricia5121• 20 мая в 09:56
Ответ дляLudaSHS
Наш зе не ігрок тої лініі.
Хоча, головна залача щоб Україна зосталася в переговорних групах Україна- Сша- Ес- рф
А не тільки була обʼєктом
Поясніть , бо щось не дуже зрозуміло (
marimagdali• 20 мая в 09:57
Ответ дляOlvia1987
Ви би краще про нашого президента,який заявив,що наша мета вступити в НАТО,написали.А то до президента чужої країни у вас багато претензій.
Порошенко 20 років говорив,що в нато не підем щоб путіна не зліть і шо росія дружба навсєгда
LudaSHS• 20 мая в 10:00
Ответ дляfloricia5121
Поясніть , бо щось не дуже зрозуміло (
Лінія геополітики - це переговори гегемонів. Ми там обʼєкт. Як всі невеликі невпливові країни.
marimagdali• 20 мая в 10:00
Ответ дляOlvia1987
И сколько будет этот торг продолжаться?До конца Украины и украинцев?
может до последнего русского?их больше в три раза а при мясных штурмах ихних потери огромные
Incol• 20 мая в 10:02
Ответ дляLudaSHS
Ну розводка від пуйла.
Це затягує війну, бо дає рф потенціал наступу
В Законі Лінсі грема про нові санкціі там як раз про Індію і тд, тобто обрізання тих шляхів прибутку рф.
Вчора писала - пуйло використає психотип Трампа і все
Тепер новий виток - 2/4 неділі по спічу трампа, він буде дивитися на мир в очах пуйла
Воно вже так відбувається, я про ’мир очима....’
sky-labs• 20 мая в 10:04
Ответ дляOlvia1987
Если правительство возлагают все надежды по защите Украины на импотентное НАТО, то пора силой закрывать этот, изживший себя проект.

Он не способен самостоятельно остановиться. ’18-24’, женская мобилизация, ’16-18’ - это то что не просто очень реально в ближайшей перспективе, а просто неизбежно, если курс государства останется неизменным.
Olvia1987• 20 мая в 10:04
Ответ дляmarimagdali
А вы год назад писали,что Украина победит к осени 2024 года.Потому что Байдену для победы на выборах президента США срочно нужна победа Украины в войне.И где?
автор lilul990 • 20 мая в 10:06
Ответ дляLudaSHS
Десь так
Зараз читала статтю

А не це є в Ес? Ці комлектуючі?
Путін при всьому долбоєбізмі і то боїться допускати китайців до критичної інфраструктури і наукового сектору
автор lilul990 • 20 мая в 10:07
Ответ дляLudaSHS
Десь так
Зараз читала статтю

А не це є в Ес? Ці комлектуючі?
Сша відключить усім ф16 і хаймарси, а Китай- просто все відключить
sky-labs• 20 мая в 10:07
Ответ дляlilul990
У мене претензії тіки до його лицемірства. Уже всім понятно шо він там з путіним уже всьо поділили
А вы думали Украина для них настолько важна чтобы портить отношения со стратегическим партнером?!

Хоть для кого-то в мире мы что-то значим?
Нужно быть реалистами! Слышать все что уже сказано открытым текстом, а не затыкать уши потому что нам не нравится слышать ТАКУЮ правду о себе
Э-велин@• 20 мая в 10:09
Ответ дляOlvia1987
А какие у нас должны быть претензии к НАТО?
автор lilul990 • 20 мая в 10:09
Ответ дляLudaSHS
Десь так
Зараз читала статтю

А не це є в Ес? Ці комлектуючі?
Я підозрюю шо і тік ток не такий простий як здається
lekon-lekon• 20 мая в 10:12
Ответ дляmarimagdali
І що це допомогло? про НАТО заговорили після анексії Криму, та окупації Луганської та Донецької областей
LudaSHS• 20 мая в 10:17
Ответ дляlilul990
І не треба піхоти- танків, нові ери - нові виклики
Olvia1987• 20 мая в 10:17
Ответ дляЭ-велин@
Перевожу на общепринятый язык.Президент Украины своим заявлением про курс на НАТО фактически заявил,что никакие переговоры о мире украинцам не нужны и мы продолжаем воевать.Так понятно?
автор lilul990 • 20 мая в 10:18
Ответ дляLudaSHS
А я за шо. І чим заміниш? Якшо все в Китаї вироблене
LudaSHS• 20 мая в 10:20
Ответ дляlilul990
Читали доповідь генерала Сша, куди буде перший удар , в сценарії майбутньої війни з Китаєм?
Вирахували - Каліфорнія
Цих сценаріїв вже, повна торба. Але що ж, хтось думає нічого не станеться більшого, хай Україна гребеться, хтось готується, а хтось не вірить в ніякі світові війні.
sky-labs• 20 мая в 10:20
Ответ дляOlvia1987
Сам факт что потужник ’торгует не/вступлением в НАТО’, о котором все всё знают, говорит о его личных качествах - ОН не годится для занимаемого поста ну вообще никак!

Мозгами он не вышел...
sky-labs• 20 мая в 10:20
Ответ дляlilul990
Та вже пішов би він на всі чотири сторони, переговорник хрєнов
Зеленскому что мешает договориться без посредников?

Потужность или чрезмерная стойкость?
sky-labs• 20 мая в 10:21
Ответ дляOlvia1987
Та піде.Разом з військовою допомогою.
Быстрее бы уже.
antoninalav• 20 мая в 10:22
Ответ дляsky-labs

Потужность или чрезмерная стойкость?
Ви в потойбічний реальності існуєте?
sky-labs• 20 мая в 10:22
Ответ дляlilul990
Та їм чисто по приколу. Грати на публіку. Впевнена шо там уже все на мазі і договорено

Шо там трамп продав нам на 50 млн? Хто в курсі? Кажуть засекречено. Шурупи і гайки небось
Лопаты