Дарина-Aha• 23 мая 2025

Говерла травень 2025 року

У нас заброньований похід на Говерлу 31 травня цього року з класом сина. Погода в цьому році дуже підвела, дивлюсь прогноз та веб-камеру Говели, то там дубар і усе в снігу. А нам тиждень залишився до поїздки...навряд сніг розтане за цей час((((
Скажіть, може хтось підіймався на Говерлу по снігу? Дуже важко? Чи взагалі краще не ризикувати?
А може хтось нещодавно був?
pylinna• 23 мая 2025
у нас заплановано на 27.05
також хвилюємося
там з вихідних то сніг, то дощ(
Ладомира• 23 мая 2025
Раджу відмінити. У мене товариш МЧС у Карпатах. Говерла- сніг і діти несумісно.
автор Дарина-Aha • 23 мая 2025
Ответ дляpylinna
у нас заплановано на 27.05
також хвилюємося
там з вихідних то сніг, то дощ(
Так да(((
А 27.05 вам то взагалі трошки залишилось((
Якщо не важко, напишіть потім,будь ласка, як у вас все пройде
pylinna• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
Так да(((
домовилися, головне не забути
Oksana0612• 23 мая 2025
Цього року радять скоріше середини червні не планувати
pylinna• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
Так да(((
а у Вас який клас?
у нас 10
автор Дарина-Aha • 23 мая 2025
Ответ дляOksana0612
Ну ми ще з березня запланували, квитки вже куплені, готель заброньований((( Це в нас такий випускний для 9 класу
автор Дарина-Aha • 23 мая 2025
Ответ дляpylinna
а у Вас який клас?
у нас 10
У нас 9 клас
pylinna• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
ми - пізніше, але так, все проплачено
будуть сидіти тоді в готелі
pylinna• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
У нас 9 клас
невеликі
Oksana0612• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
Там сніг. В Групі в,ФБ ’ хочу в гори’ якраз вчора було таке запитання.
Люди, які ходять в гори пишуть, що це небезпечно
Oksana0612• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
Можете почитати
https://www.facebook.com/share/p/1ATtwDxCGn/
NesmeyanaYa• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
Ну то їдьте туди, просто на Говерлу не підіймайтесь. Шукайте вже якогось толкового гіда, і радьтесь з ним куди можна окрім Говерли
автор Дарина-Aha • 23 мая 2025
Ответ дляpylinna
ми - пізніше, але так, все проплачено
будуть сидіти тоді в готелі
У нас є запасний варіант, запропонували нас завезти на Полонину погуляти, пофоткатись там, щоб не в готелі.
Я же думала, можливо сходити на Хо´мяк, дивилась в групах, то там зараз можно проти, люди з дітьми ходили молодшими за наших. Ну це як вріант...
автор Дарина-Aha • 23 мая 2025
Ответ дляOksana0612
Можете почитати
Дякую, зараз гляну
Romashka5577• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
У нас 9 клас
Ну, тогда отдохнёт в отеле , на фига на ту гору карабкаться
автор Дарина-Aha • 23 мая 2025
Ответ дляRomashka5577
Ну да, їхати у Ворохту, щоб сидіти в готелі....таке собі..
Як раз і хотіли гори та краєвиди!
Oksana0612• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
Як раз і хотіли гори та краєвиди!
Можливо Вам на місці запропонують інший маршрут
Romashka5577• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
Як раз і хотіли гори та краєвиди!
Та гуляйте, но на гору не лезьте
Agendum• 23 мая 2025
Ответ дляЛадомира
А крли краще їхати?
navariya• 23 мая 2025
Ответ дляЛадомира
Народ і взуття немає нормального. Мало хто розуміє, що таке взуття для походу(
Це не кросівки, черевики за 200 - 500 грн...
navariya• 23 мая 2025
Ответ дляpylinna
а у Вас який клас?
у нас 10
А це до чого? Ноги інші?
Без обід. На мою думку, важлива екіпіровка, а не вік.
KroKro1980• 23 мая 2025
Авторе, почитайте новини і фейсбук, там пару днів тому вже загинув чоловік. Йому було 60 років, але в доброму здоров´ї, мав великий досвід походів і його група була підготовлена саме до зимового походу. Зробіть висновки.
nova_mama• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
Хом´як теж не для дощу і снігу.
Ми двічі намагалися піднятися на Хом´як у серпні. Перший раз був туман і ми просто на полонині переночували, другий раз пощастило з погодою і піднялися. Але посередині спуску почався дощ, нічого приємного. Мокра глина і каміння слизькі, ми дуже повільно мусили спускатися.
Взагалі для гір сніг у травні - звичайна ситуація. Ми ходили на Сивулю у середині червня, тоді весна була рання і тепла, у деяких місцях сніг не повністю розтав і тоді.
Romashka5577• 23 мая 2025
https://drogmedia.net.ua/2025/05/22/u-karpatakh-za...
Ладомира• 23 мая 2025
Ответ дляnavariya
Звичайно, люди думають, що в літніх кросівках можна в горах перебігти туди- сюди, особливо, коли там погода непередбачувана: світить сонце, а через 10 хв сніг і віхола і не видно куди взагалі йти.
Ладомира• 23 мая 2025
Ответ дляNil admirari
А крли краще їхати?
Коли сніг зійде, це так орієнтовно. І не прогнозують в горах дощі, грози.
автор Дарина-Aha • 23 мая 2025
Ответ дляRomashka5577
Я це бачила, але це не Говерла, а гора Піп Іван
Romashka5577• 23 мая 2025
Ответ дляДарина-Aha
Ага, разница прям огромная
автор Дарина-Aha • 23 мая 2025
Ответ дляRomashka5577
Ага, разница прям огромная
Да,різниця є!