Весела пiсенька• 23 мая в 14:20

Які ароматні квіти у вас висаджені біля місця відпочинку у дворі?

Україна понад усе!• 23 мая в 14:21
Матиола
Гомосноб• 23 мая в 14:23
Подумала...
Лаванду саджають. Все мабуть
Малая еще та• 23 мая в 14:24
Біля місяця відпочинку не маю квітів, там тільки трава. А взагалі з ароматних на ділянці росте лаванда, геліотроп, іноді сію матіолу, але буває, що вона занадто пахне)
Червона ікорка• 23 мая в 14:25
Напевно ніякі. Біля паркану є чайна троянда та лілії. Під вікнами звичайні троянди, лаванда, півонії, півники, на початку літа по периметру клумби квітнуть тюльпани. Ближче до калини росте дельфініум. Я б посадила кущ жасмину, але свекруха вже кожний квадратний сантиметр зайняла
Я Вас не боюся• 23 мая в 14:26
Ответ дляУкраїна понад усе!
Матиола
У дворі? Вона вдень така печальна на вигляд)) Я її ховаю в садку , бо теж подобається аромат.
Червона ікорка• 23 мая в 14:28
Ответ дляУкраїна понад усе!
Матиола
Вона схожа на левов зев чи то одне те саме?
Я Вас не боюся• 23 мая в 14:29
Ответ дляЧервона ікорка
Ночна фіалка. Бліді рожеві квіти, недуже на вигляд. Та і самі кущі не те, що у дворі саджають.
Я шалунья• 23 мая в 14:29
Ночная фиалка , петунья.
Малая еще та• 23 мая в 14:31
Ответ дляЧервона ікорка
Ні, вона така непримітна, бліда, ввечері пахне сильно. Якщо багато насіяти, то може аж занадто пахнути.
Малая еще та• 23 мая в 14:32
Червона ікорка• 23 мая в 14:42
Ответ дляЯ Вас не боюся
А, є в нас і нічна фіалка. Свекруха все підряд усюди тикає. Її оце «більше-більше-більше» мене вже потрохи напрягати починає.
Червона ікорка• 23 мая в 14:49
Ответ дляМалая еще та
В нас поки невеличка ділянка між лілейниками. Я як не приїду на дачу, в мене все менше та менше газону, тому що «ой, мені ото дали таку красу, іди подивись як гарно». Починалось з одного ряду квітів уздовж доріжки. Потім другим рядом зʼявилися 3 юки, які за декілька років стали огроменними. Минулої суботи приїздю і вже якесь бадилля вище коліна росте. А то якась лікувальна рослина, він потрібен і його чепати не можна. Він сам виріс, він же корисний. І головне як я кажу що вже досить, нічого садити не треба, то піджимає губи «що не подобається викопуй та викидай». І знає ж що мені шкода живе викидати, що я на таке не піду і садить і садить
svetolino• 23 мая в 14:56
svetolino• 23 мая в 14:59
svetolino• 23 мая в 15:29
Просто квіти
Шалена невинність• 23 мая в 15:53
Троянди, аліссум.
Астановитесь• 23 мая в 16:11
Ответ дляsvetolino
Просто квіти
Не подскажете как эти цветы называются? У меня тоже они есть. И как их зонировать? Они каждый год насеваются из семян и всходят где-то по клумбе. А вы их заново сеете, что они все в одном месте?
Не против• 25 мая в 12:11
Ответ дляЯ Вас не боюся
є низькорослий варіант, вони мають непоганий вигляд і не розпадається кущик, особливо якщо посіяти ’щіточкою’.
Не против• 25 мая в 12:37
у мене з пахучих алісум, матіола, духмяний тютюн, нічна красуня (мірабіліс), флокси і лілії
Лагшмивара• 28 мая в 17:31
Петунія, вербена бонарська, пеларгонія
Клин_Кляйн• 29 мая в 18:59
Насіяла різних, але зійшла тільки матіола добре. Айстри посіяла різних, але ще не зійшла. Остальні теж ще не видно. Можливо після дощів ще щось зійде.
pero feniksa• 15 июня в 20:44
Жимолость каприфоль, очень ароматная, требует опоры. Куст большой, цветет долго.