Крапипопка• 24 мая 2025
Дівчатка, допоможіть зібрати образ на весілля
Весілля у подруги. Я 100 років нікуди не ходила, у шафі самі джинси, футболки та спортивні костюми( Сукню як варіант навіть не розглядаю, бо одягну раз і висітиме без діла. Хочеться щось що потім носитиму. Але щось святкове і не бабське. Замовила свтинову спідницю колір темний беж, і сорочку як на фото. Який обрати топ? Білий чи ближче до кольору спідниці? Чи це все якось примітивно?
Мені 40, розмір S, не висока
Доречі, є дрес код. Фото додаю.
Буду вдячна за ваші поради!
Мені 40, розмір S, не висока
Доречі, є дрес код. Фото додаю.
Буду вдячна за ваші поради!
Крапипопка
• 24 мая 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Якщо сорочка, яку замовили підійде до спідниці, то топ краще близький по кольору до спідниці або сорочки
Дякую.
Цибулька зла• 24 мая 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Вы там гость, будете на задворках стоять и смотреть. Какая разница в чем
Реально, пусть в пижаме идет. Пижама точно потом пригодится.
Крапипопка
• 24 мая 2025
Сорочка без топу. Теж думаю що топ кольору спідниці буде просвічуватись через сорочку то буде не дуже. Треба брати молочний.