Крапипопка• 24 мая в 12:56

Дівчатка, допоможіть зібрати образ на весілля

Весілля у подруги. Я 100 років нікуди не ходила, у шафі самі джинси, футболки та спортивні костюми( Сукню як варіант навіть не розглядаю, бо одягну раз і висітиме без діла. Хочеться щось що потім носитиму. Але щось святкове і не бабське. Замовила свтинову спідницю колір темний беж, і сорочку як на фото. Який обрати топ? Білий чи ближче до кольору спідниці? Чи це все якось примітивно?
Мені 40, розмір S, не висока
Доречі, є дрес код. Фото додаю.
Буду вдячна за ваші поради!
автор Крапипопка • 24 мая в 13:53
Ответ дляШумелка Мышь
Якщо сорочка, яку замовили підійде до спідниці, то топ краще близький по кольору до спідниці або сорочки
Дякую.
Цибулька зла• 24 мая в 14:01
Ответ дляграфиняВишенка
Вы там гость, будете на задворках стоять и смотреть. Какая разница в чем
Реально, пусть в пижаме идет. Пижама точно потом пригодится.
Міні-бікіні• 24 мая в 14:14
А сорочка без топу йде? Беріть як на фото, такого ж кольору
автор Крапипопка • 24 мая в 14:31
Сорочка без топу. Теж думаю що топ кольору спідниці буде просвічуватись через сорочку то буде не дуже. Треба брати молочний.
пані Солоха• 24 мая в 14:43
Светло-бежевый, как сердце в верхнем правом углу