КапитанльнаЯ• Изменено 30 мая 2025

Робота на ногах, як бути далі?

Не перший рік роблю на ногах по 12 годин два через два. Спочатку було ок, останні пів року постійно болить спина, в ногах відчуваю дискомфорт, неприємні відчуття. Раніше такого не було, пропила Детралекс, мажу Ліотоном, але щось біль як був так і є( раніше за два дні могла відновитись хоч, а зараз ні
Да, я блондинка!• 30 мая 2025
только искать другую работу, дальше будет хуже, по себе помню, еле на ступни становилась, болели, и никакие упражнения и растирания не помогали
Весела пiсенька• 30 мая 2025
Я теж продавець. Сидяча робота теж не айс. Купила для спини коврик Кузнецова-шикарна річ! І ноги ввечері на стінку закидую. Ще роблю розминку на роботі,коли немає покупців.
автор КапитанльнаЯ • 30 мая 2025
Ответ дляВесела пiсенька
В ідеалі чередувати сидіння і стояння) я надовго не можу присісти, бо камери дивиться начальство. Максимум хвилин на 5-10, як людей немає, а потім треба бігати і робити щось для видимості
автор КапитанльнаЯ • 30 мая 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Поставила собі за мету так зробити
Марс атакует• 30 мая 2025
У меня также, я попросила работать по 5 часов. Либо попросите работать меньше, либо увольняйтесь. Работа того не стоит
автор КапитанльнаЯ • 30 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
Мені пропонують п´ятиденку з 9 по 18 кожного дня сб, нд вихідні. На зміні буду не сама. А зараз 2/2 з 8 по 20 і сама на зміні. Навіть не знаю чи покращить становище ця пропозиція
Дайте подуться• 30 мая 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Авжеж
Вам телефонограмма• 30 мая 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Да,Кузнецова иголки хороши
к.Буланова• 30 мая 2025
Компрессионные чулки можете попробовать
Фіфачка• 30 мая 2025
Скільки вам років?
Я в 20 працювала точно з таким же графіком та умовами, то памʼятаю, зранку після вихідних встаю на роботу і ноги до сих пір болять.
Пропрацювала півроку, потім звільнилася. Воно того не варте, хоч і платили добре. 12 годин і не присісти, це негуманні умови праці.
автор КапитанльнаЯ • 31 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Скільки вам років?
23, ну як сказати я то можу присісти на 5-10 хв, але не на більше, бо дивляться по камерах. А одного разу навіть були погрози що як нн піднімуться виторги то стільці заберуть у нас
Фіфачка• 31 мая 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Якщо ви стоїте в основному, то це гірше, ніж ходити. Велике навантаження на хребет, кровообіг в ногах порушується. 5-10 хв це мало, тим більше, що це ж ще прилягти чи хоча б підняти ноги догори.
Розгляньте заміну роботи, з меншою кількість годин хоча б, бо ви вже маєте наслідки. Ваш організм не витримує навантажень.
автор КапитанльнаЯ • 31 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Ну як сказати, і стою я хожу багато