У нас онлайн-бізнес для жінок: косметика, декор, хендмейд. Сайт потрібен для довіри, продажів і реклами. Без просування в Google і соцмережах клієнтів майже не буде. Яку Digital-агенцію хто може порадити?
Tania-0825• 03 июня в 20:47
Шукайте агенцію, яка має досвід із жіночими товарами: косметика, декор, хендмейд на сайті . Важливо, щоб робили сайт і одразу налаштовували просування — SEO, Instagram, таргет. Без цього клієнтів справді не буде. Добре, якщо покажуть кейси схожих ніш. Якщо треба — можу дати перевірені контакти.
Romana-0b5d• 05 июня в 14:48
А я вважаю, що головне — це якість товару і якість обслуговування. Люди цінують, коли до них ставляться з повагою, дають чесну інформацію і не намагаються нав’язати непотрібне. Якщо клієнт задоволений — він обов’язково порекомендує Вас іншим. Так зване «циганське радіо» або «сарафанне радіо» — найпотужніша реклама, яка працює краще за банери і сайти. Варто лише раз добре обслужити людину — і вона приведе ще трьох.