Анчо Ус• 06 июня в 12:01

Записали до новачка

На нігті ,і трошки залишився неприємний осадок ,що не попередили ,а вартість звичайна
Я хочу так ,хочу сяк,а дівчина,яка робила каже мені я те не роблю,я звичайне покриття тільки роблю ,почистили дуже не вміло,повно кутикули залишилось та заусениці з´явились
Я вважаю,що якщо людина тільки вчиться та набиває руку ,то потрібно попереджати клієнта хоча б про це,і вартість знизити
А то ляп тяп
ИМХОля• 06 июня в 12:02
раз была у новачка, та что может случится, пусть учится человек - три часа и такое себе покрытие....
не, больше никогда
булоТАЙминуло• 06 июня в 12:02
Я думаю не треба мовчати, а потім анрнімно на форумі плакати. Ви ж доросла жінка, не дитина
Ду да ду да ду• 06 июня в 12:08
-Я хочу так!
- я те не роблю!
- До побачення !

Такий діалог зайняв би декілька секунд і зберіг вам нерви і гроші)
автор Анчо Ус • 06 июня в 12:20
Ответ дляДу да ду да ду
-Я хочу так!
- я те не роблю!
- До побачення !

Так я вже записалась
Метровий сантиметр• 06 июня в 12:26
Ответ дляАнчо Ус
Так я вже записалась
Повинні попереджати і знижати вартість
Коренная киевлянка• 06 июня в 12:30
Ответ дляАнчо Ус
Так я вже записалась
ну и что, что записались? не оплатили же
Послушная• 06 июня в 12:31
Ответ дляАнчо Ус
Так я вже записалась
Отказаться.
Не танцую- но пою• 06 июня в 12:55
Я вечно экономлю на себе и раз в месяц осознанно хожу моделью к разным новичкам. В последний раз маникюр у меня вообще бесплатный был, хотя обычно плачу 70-100 гривен. Не вижу в этом ничего плохого если не считать примитивного дизайна и не всегда ровных краёв. Кого-то такое не устраивает, а мне норм.
Но если цена выше, то это уже наглость со стороны салона. Автор, а если не секрет, сколько вы заплатили за маникюр?
автор Анчо Ус • 06 июня в 13:37
Ответ дляМетровий сантиметр
Повинні попереджати і знижати вартість
Ну тоді б сказали,що це не новачка ,а повноцінний майстер ,хоча я ж бачу ,що новачок
автор Анчо Ус • 06 июня в 13:38
Ответ дляКоренная киевлянка
Витратила час добравшись
автор Анчо Ус • 06 июня в 13:38
Ответ дляНе танцую- но пою