Щастя-здоровля• Изменено 10 июня 2025

Шукаю ідеальний пляж, щоб він був компактний, пологий вхід море, пісочок мʼякий

Не подобаються мені такі пляжі як в Белеку, Сіде
Поки від шезлонга дійдеш до моря то згориш

Я подивилась багато відео і саме таке відчуття склалось, що він влітку дуже людяний

А в березні була в Єгипті в шармі то там поруч із шезлонгом зонтики не далеко і море .. дуже красиво, і ти неначе сам на пляжі- дивишся в море і кайфуєш

А в белеку ти сидиш на шезлонги і перед тобою повно народу ходить, навіть того моря не бачиш

Поправте мене, можливо я не ті готелі обираю Туреччини
Дякую
Капитошечка• 10 июня 2025
Ви напевно їздите у готелі, де багато наших. Іноземці майже не лежать на пляжі, давно це помітила, що для полежати басейн, море для дайвінгу та спорту.
У мене чоловік іноземець, він теж не розуміє, навіщо лежати біля моря, якщо є басейн в готелі/на віллі
автор Щастя-здоровля • 10 июня 2025
Ответ дляКапитошечка
Ой я в басейні взагалі не орієнтуюсь, я тут в Києві ходжу в басейн круглий рік я ходжу і просто поїхати на море і кайфувати саме від моря
Капитошечка• 10 июня 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Мені теж подобається лежати у моря, чути його, відчувати морський бриз
Дівчина заглядєніє• 10 июня 2025
Ответ дляКапитошечка
у бассейна можно и дома полежать..а море це мое? ..’пахлавааа медоооовааяя’, ’бычкии---рачкиии’....
Ручки-Крючки• 10 июня 2025
Біля моря полежати приємніше ніж біля басейну з хлоркою. По пляжах Туреччини не підкажу, у нас був норм, але при вході в саме море трохи лави застиглої було. Таке собі. То в Аланьї. В Шармі готель Сеті шарм. ( зараз інша назва). Там пісчаний пляж і пальмами все засаджено.
Мой_ужин• 10 июня 2025
Аланья. Отель Пегасус. Пляж песочный
Совбез• 10 июня 2025
Ответ дляКапитошечка
Ваш чоловік напевно і не знає,як пахне море!! Це не хлорка із бассейне, хоча кожному своє
Мой_ужин• 10 июня 2025
Ответ дляКапитошечка
Неделю как приехали с Крита. Отель на 90% немцы, англичане, скандинавы. Пляж отельный, практически постоянно заняты все шезлонги. И это при том, что море еще было довольно освежающим. Возле бассейна очень мало людей.
Капитошечка• 10 июня 2025
Ответ дляМой_ужин
Может плохие бассейны, маленькие, без официантов и баров
Мой_ужин• 10 июня 2025
Ответ дляКапитошечка
И бары, и официанты... всего достаточно