всегдаДаДа• 16 июня 2025
Як часто ви ходите на укладання волосся в салон краси?
Marinamariana• 16 июня 2025
Ответ дляПротру пилюку
Я что зря три Дайсона покупала?
А зачем 3 ? Вы наверное очень богатая
Скоро_вчера• 16 июня 2025
Раз була на випуск і другий на весілля.В мене рідке волосся,збираю.На днях була на весіллі,то гарні укладки є в дівчат
Протру пилюку• 16 июня 2025
Ответ дляMarinamariana
А зачем 3 ? Вы наверное очень богатая
Ну фен. Потом конечно же нужен стайлер. А потом они сволочи выпустили выпрямитель!!! А сейчас ещё новый вышел с таком нереально красивом цвете, что хочется их убить
Метелик• 16 июня 2025
у меня ровные волосы, хоть с мокрой головой ложись, хоть феном суши, хоть на солнце) Локоны ровно на 1 час) Вытягивать не надо, крутить бессмысленно)
Шалена невинність• 16 июня 2025
На якісь супер важливі події , коли святкування в ресторані ( весілля, ювілеї і тд) до мене приходить моя перукар і робить укладку/зачіску. Але це нечасто, 1-2 рази на рік
ЭмчЭндЭм• 16 июня 2025
Взагалі на укладку не ходжу. Я навіть коли фарбуюся в салонах то при сушці мені волосся просто вирівнюють, ніхто не хоче вкладати мої кучері. Хоча всі такі розумні розповідають як потрібно вкладати таке волосся і як його правильно сушити
волосатое стекло• 16 июня 2025
Я не помню шоб мне красиво уложили волосы после стрижки на браш, всегда как тетя из бухгалтерии, перемываю и сама укладываю, сразу человек.
Соответственно не хожу на укладки.