Апрель Ивановна• 17 июня в 21:39

Порекомендуйте LEGO, будь ласка.

Доброго вечора, порадниці.
Рік тому дитині хресний подарував LEGO Creator 3-в-1 "Adorable Dogs" (31137).
Вся сім´я уже рік в захваті, так як за таку доступну ціну стільки варіантів складання.
Порекомендуйте будь ласка, які Ви знаєте такі багатоваріантні набори.
Також буду вдячна за інформацію, який LEGO для Вашої дитини улюблений.
дякую.
Лорка-хлорка• 17 июня в 21:43
Шукайте щоб так і писало 3 в 1 або є 7 в 1....
автор Апрель Ивановна • 17 июня в 21:47
Ответ дляЛорка-хлорка
Дякую
тянитолкайка• 17 июня в 21:52
Серія Creator вся передбачає варіації.
Просто подивіться саме цю серію й визначиться, що саме до вподоби.
П.с. по доброму заздрю, що Вас рік радує 1 набір. Моєму легоману до 20 наборів в рік й то мало(
Зрадорозганячка• 17 июня в 22:37
у нас из этой серии вот такие, оч зашли
Зрадорозганячка• 17 июня в 22:37
а самый любимый замок Гарри Поттера) всей семьей собирали 4 дня)
Щастя-здоровля• 17 июня в 22:58
Такой очень нравится
оксюморон• 17 июня в 23:03
У цій серії Creator є павич, котик, папуга, зайчик и і ще багато різної милоти. Тобто це все набори. Крім 3х основних збірок по інструкціях, можна на кожний набір знайти ще багато винахідливих збірок на сайтах любителів Лего, тож один набір може радувати дитину дійсно довго.
Допоможіть знайти• 17 июня в 23:06
Ответ дляоксюморон
Панди, вони ж пінгвіни
автор Апрель Ивановна • 18 июня в 07:08
Ответ длятянитолкайка
Серія Creator вся передбачає варіації.
Мала на увазі, що весь рік час від часу дитина повертається до нього.
А так за рік також ще 5 лего купували і звісно і інші іграшки і набори.