Диверсификация• 18 мая в 16:51

Лор в Вишневому або Софіївський Бор.

Порадьте будь ласка гарного Лора дитині🙏і!Буду дуже вдячна!
Хата на мати• 18 мая в 16:54
Добрый день, Я вам раджу проїхати до метро Академмістечко в стаціонар дитячий (лор)
На прийомний покой. Подивляться, зроблять необхідні процедури- безкоштовно. Я зі СБ і тільки в Києві знайшла нормальних лорів.
автор Диверсификация • 18 мая в 16:55
Ответ дляХата на мати
Дякую Вам велике а як лікарня називається?Або точна адреса може є?
Хата на мати• 18 мая в 17:16
Вернадського 53.
Цілодобово до дежурного лікаря.
Нам навіть кукушку там робили безкоштовно. Але , якщо грн 200 -300 дати, прийом буде не гірше приватного лікаря. Вид радянський , зато лікарі досвідчені.
автор Диверсификация • 18 мая в 17:33
Ответ дляХата на мати
Вернадського 53.
Цілодобово до дежурного лікаря.
Дякую Вам велике
Соображалочка• 18 мая в 17:58
Ответ дляХата на мати
Вернадського 53.
Цілодобово до дежурного лікаря.
Это именно детская больница? Взрослого там не принимают?
Хата на мати• 19 мая в 19:01
Нет, детская