Шукаю трусики• 21 июня в 12:23
Як правильно використовувати кошти Євідновдення, хто вже використовував?
Виділено кошти на відновлення будинку і надано відповідний чек-лист з переліком необхідних робіт та сумами. Питання наступне, якщо наприклад на відновлення вікон виділено 20 тисяч, чи можу я витратити більше за рахунок інших пунктів з чек-листу? Тобто чи можу я вибрати наприклад декілька видів робіт та витратити усі кошти лише на них?
І як потім будуть перевіряти, на що я витратила кошти.
Гопница-Советчица• 21 июня в 12:30
ви можете використати кошти на будь-що з чек-листу.
ось реальний приклад. виділена сума на реконструкцію балкону та ремонт електропроводки. з 3 тис на електрику реально витрачено 300 грн, бо пошкодження виявились незначними. то за залишок мама замовила жалюзі.
Шукаю трусики
• 21 июня в 12:35
Ответ дляГопница-Советчица
Тоді два питання, а жалюзі були в чек-листі? І чи перевіряли у вас потім куди ви витратили кошти?
Гопница-Советчица• 21 июня в 12:36
Ответ дляШукаю трусики
ні, звісно ж що не були. просто гроші залишились, мама спитала, куди їх можна використати, їй підказали, що вистачить на жалюзі.
перевіряли в якому сенсі?
Шукаю трусики
• 21 июня в 12:37
Ответ дляГопница-Советчица
перевіряли в якому сенсі?
Ну я читала, що необхідно потім відправляти звіт через дію на що витрачені кошти, в що може прийти комісія та перевірити, що було зроблене, куплено.
Гопница-Советчица• 21 июня в 12:38
Ответ дляШукаю трусики
нічого такого не було
акти підписала й все.
Шукаю трусики
• 21 июня в 12:44
Ответ дляГопница-Советчица
нічого такого не було
акти підписала й все.
Акти?