Рожайтретьего• 19 мая 2025
До якого числа потрібно платити за комуналку?
До якого числа потрібно сплачувати за комунальні послуги, щоб не було заборгованості? Бо роботодавець змінив число виплати заробітної плати з 20 на 30 число. От тепер думаю чи платити з кредитки чи чекати зарплату.
А поговорить?• 19 мая 2025
Яка різниця , коли зп, залиште гроші на комуналку і платіть до 10 чі 15 числа.
Хочу наколоти губи• 19 мая 2025
Платите с кредитки, потом положите с зп
Я плачу у меня ещё и кешбек за кв., погашаю зарплатной
Алина-1240• 19 мая 2025
Я в числах 25-х всегда оплачиваю.все норм, никто не трогает.платите когда хотите
волосатое стекло• 19 мая 2025
Плачу, когда вспомню, без привязки к дате. Что будет, если просрочите? Пеня не взымается. Или вы вместе с платежкой передаете показания счетчиков?
Рожайтретьего
• 19 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ні, показники передаю 1 числа
сама себе прекрасная• 19 мая 2025
Стараюся оплатити до 20 включно. Бувало,що плачу 24-25. Все ок. А якщо оплатити 30-31то гроші не видно,а з´являються аж на наступний місяць.