Гопница-Советчица• 21 июня в 19:15

Підвела керівництво своєю порадою - не знаю що далі

Був конфіденційний кейс, для розбору якого потрібно було знайти консультанта, шукати доручили мені, знайомий з наших правлячих "верхів" порадив фірму. Цю фірму затвердили, при чому на рівні не тільки нашої компанії, а й головного офісу. Роботу фірма зробила, не так щоб класно, але ок.
Прислала рахунок, великий, то нічого не сказати. Майже в 5 разів більший ніж розраховували. Попросила їх розписати - розписали, так, що капець, наприклад ту роботу, що робиться 1 годину вказують, як 3, і купу якихось лівих досліджень про яких їх ніхто не просив. Договір є, керівництво каже пиши офіційне обгрунтування, роби що хочеш, твоя підстава. Знайомий що їх радив, зник. Я в шоці. Репутації моїй кінець. Якщо не вигребу, не знаю що й чекати. Порадьте що б Ви робили
Жена брата Админа• 21 июня в 19:16
Не волнуйтесь, в мире еще много работодателей, которых вы сможете подвести своими советами.
автор Гопница-Советчица • 21 июня в 19:17
Ответ дляЖена брата Админа
Радити вже нікого нікому не буду. Навчена
Моторошні троянди• 21 июня в 19:17
А в договоре не было прайса услуг фирмы? Тех задание или что-то типа этого вы давали? Примерный просчет стоимости не оговаривали? Как-то все «на коленке».
Сапай вазони• 21 июня в 19:17
У вас есть договор на оказание услуг с расчётами? Это частая практика, у нас компании с которыми сотрудничаем, тоже по итогу выставляют больше, бодаемся, приходим к какой-то сумме устраивающей обе стороны, ведём долгие переговоры. Короче вечный головняк, но никто никого за это не увольняет
Бандитка Сью• 21 июня в 19:18
Жуть какая, это госслубжба что ли? Вв предложили, все утвердили - и крайняя вы, очень странно.
КартаБезКомиссий• 21 июня в 19:19
А хіба ціни наперед не обговорювали? Ну там за годину роботи 1000 грн. В нас це займе годин 10-16.
Моторошні троянди• 21 июня в 19:19
Ответ дляБандитка Сью
Как можно утвердить, не зная, сколько это будет стоить? И не закрепив это нигде
Бандитка Сью• 21 июня в 19:20
Ответ дляМоторошні троянди
Ну вот я и удивляюсь. Что там за услуги ´по дружбе´ а потом гони бабки. Дурдом.
автор Гопница-Советчица • 21 июня в 19:20
Ответ дляМоторошні троянди
В договорі розписана вартість за годину роботи по кожному напрямку.
В ТЗ - обставини, мета завдання і очікуваний результат. Були уточнюючі ТЗ, але ніде не розписано на скільки годин
Моторошні троянди• 21 июня в 19:22
Ответ дляГопница-Советчица
Тогда к вам какие претензии? Выясняйте с исполнителем и требуйте снижения стоимости
автор Гопница-Советчица • 21 июня в 19:22
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вартість за годину є, але вони ніколи не вказували скільки їм потрібно часу, типу, не могли попередньо оцінити, хоча їх і просили
Герцогиня• 21 июня в 19:22
Понятие ’’мониторинг рынка услуг’’ ’’ предварительная смета ’’ Вам явно чуждо) хоть бы джптешку попросили сделать анализ, запрос даже печатать не нужно можно было надиктовать ))))
Ответ дляБандитка Сью
Н, не державна, ТОВ
Шукаю трусики• 21 июня в 19:24
В договорі прописується бюджет. Те що я підписувала, зажди була вказана сума до сплати за договором. Бухгалтерія не затвердить до проплати те, що перевищую суму договору. То питання до того хто складав договір та юристів які затвердили до підпису.
автор Гопница-Советчица • 21 июня в 19:25
Ответ дляГерцогиня
У них ціни трохи нижче ринку, кошторис не складали, це специфічні юридичні послуги
Оновлена версія• 21 июня в 19:26
Ответ дляМоторошні троянди
Потому эта что история фантазия автора. Знакомый резко пропал так вовремя.
автор Гопница-Советчица • 21 июня в 19:26
Ответ дляШукаю трусики
То я порадила, таких недобросовісних, мені повірили...
ЯсноВидящая• 21 июня в 19:27
Герцогиня• 21 июня в 19:27
Ответ дляГопница-Советчица
Вы реально странная, всегда должен быть ’’ кошторис’’ наша адвокатская фирма с которой со рудничаем всегда после изучения вопроса присылает предварительную смету вопроса , и второй вариант решения этого же вопроса сметы на случай если будут доп проблемы( апелляции, кассационной, верховный суды)
автор Гопница-Советчица • 21 июня в 19:27
Ответ дляОновлена версія
Ой, аби ж то фантазія...
Сьогодні ніч не спала, цілий день думаю
Герцогиня• 21 июня в 19:28
Ответ дляЯсноВидящая
фото
Тут ещё ’’ как оплачено, так и наху...чено’’
автор Гопница-Советчица • 21 июня в 19:30
Ответ дляГерцогиня
Странная, я ж не заперечую:(
Як тепер розгребти питиання
Киппи• 21 июня в 19:30
Ответ дляГопница-Советчица
Ой, аби ж то фантазія...
Сьогодні ніч не спала, цілий день думаю
Ви підписували договір? Вам фірма надала кошторис ? Ні. Тоді чого ви винні? Вам сказали найти фірму - виконавця ? Ви знайшли , а цінник , договірні умови - це компетенція тих, хто ставить підпис на договорі.
Шукаю трусики• 21 июня в 19:30
Ответ дляГопница-Советчица
Що ваша контора, що підрядна ’Рога і копита’ якісь. Головне кошторису не має, а за усною порадою складається договір. Казка на ніч якась
Киппи• 21 июня в 19:31
Ответ дляГопница-Советчица
Странная, я ж не заперечую:(
Як тепер розгребти питиання
А і не треба розгрібати це питання. Так і скажіть, що Ви Договір не підписували і не треба на Вас перекладати ці проблеми.
Укр_жіночка• 21 июня в 19:32
ой та это фигня
пусть с той фирмы и спрашивают а не с вас
то у вас ушлые керивныки которые хотят вас выставить крайней
автор Гопница-Советчица • 21 июня в 19:33
Ответ дляШукаю трусики
Кошторис вони нам прислали. Постфактум. Тепер треба його оскаржувати.
В ході роботи було багато змін, і вони відмовлялись його складати, враховуючи специфіку
Шукаю трусики• 21 июня в 19:46
Ответ дляГопница-Советчица
Взагалі все прописується в договорі. Якщо вартість за годину то в договір має кошторис 100$ за годину, годин по договору 100. Все інше іде підписується додатком до договору. Якщо вас не звільнили, раджу самій звільнитись з такої роботи де не розуміють, що відповідальність виключно на тих, хто ставить підпис
Шумелка Мышь• 21 июня в 19:51
Ответ дляШукаю трусики
+1. А все решта оформляється, як додаткові роботи, якщо таке виникає. І, відповідно, додаткова угода до основного договору.
Шумелка Мышь• 21 июня в 19:53
Ответ дляГопница-Советчица

- Що робимо?
- Баранів розводимо