Xвостокрутелка• 22 июня в 01:00

нарешті наважилася викликати поліцію

на крики в дворі , постійно якісь пʼянки і збори до 1-2 ночі
і що вони заїхали у двір з увімкненими фарами компанія притихла заглушилися на секунду і поїхали собі далі(
а в дворі далі тусовка
Глас_Народа• 22 июня в 01:58
Ответ дляXвостокрутелка
та ці навіть з авто не вийшли типу тихо і поїхали відразу
в нас тут в місті взагалі ніби і немає комендантської години коли тепла пора року
Аналогично в Киеве было еще до войны. Под домом на газоне была кафешка, и по ночам то хозяева с друзьями заседали с выпивкой и матами, как на личной даче, то местные алкаши пристраивались за их столик. Полиция тихо приезжала, постоят пару минут и уезжали.
Мой завтрак• 22 июня в 02:45
Ответ дляБабця в мештах
Крикните, если не разойдутся, будете стрелять. А потом включите звук калаша на всю мощь в колонку
и тогда еще пяток соседей вызовут полицию и без вас)) идея!
Весёлая морковка• 22 июня в 03:13
Ответ дляXвостокрутелка
та там якісь малолітні сьогодні але чередуються з місцевими нариками і компашкою батьмать з пивком
Какой город?
Люблю ВалЄру• 22 июня в 06:36
Ответ дляТоскующая
Как не выявлено ? А нахождение в комендантский час?
А вот так, задумайтесь над этим)
ЯНаПэПэ• 22 июня в 07:40
Дзвоніть ще раз.
Свого часу як почалась переїхала в Ужгород і ці мотоциклісти мене добивали в 12 ночі. Подзвонила в поліцію і вони счезли. Жалію що те саме не робила в Харкові
Крию матом страшно• 22 июня в 08:09
надо было еще раз звонитб
жаловкться
комегдантвкий час де
или вы из закарпатской области?
Марафетчица• 22 июня в 09:36
Ответ дляПотринділиця
я теж викликала не раз і все будо без толку. Я не знаю чим вони займаються і як так працювати можна
Живу рядом с полицией,целыми днями на лавочках пьют кофе ,курят и естественно телефон в руках думаю жильцы начали жаловаться на безделицы и лавочки убрали,теперь они прячутсЯх за стеной там стоят, сидят на корточки и так проходит их день
Марафетчица• 22 июня в 09:43
Лавочки во дворе полиции
пьЯНА• 22 июня в 10:00
Може не в тему, але задам питання. В нашому підїзді живе алкаш. За квартир не платитт, влаштував притон( бухають, воняють , іноді падють, розбиваються в кров і т.д.). За квартиру не платитьт, світло бере від сусідів, вода відрзана давно, газтакож. Чи можна його якось виселити? Чи э підстави викликати дільничого чи поліцію на таке? Нуреально бомжарню розвів
Бабця в мештах• 22 июня в 10:12
Ответ дляпьЯНА
Це тільки якщо за борги квартиру заберуть. Але якщо все відключено то наврядче.
пьЯНА• 22 июня в 10:25
Ответ дляБабця в мештах
Тепло є. Ал борш під 100 тищ. Вже була виконавча, зрізали двері, але в нього нема нічого. Тож живе без дверей і сморід жахливий. Просто відчай. Таргани товпами, ці маргінали лазять...жінка , що жила поруч не витримала і продала квартиру...
Бабця в мештах• 22 июня в 11:27
Ответ дляпьЯНА
Цікаво хто її купив...
автор Xвостокрутелка • 22 июня в 13:14
Ответ дляКрию матом страшно
надо было еще раз звонитб
жаловкться
комегдантвкий час де
или вы из закарпатской области?
західна область так але не закарпатська
автор Xвостокрутелка • 22 июня в 13:17
Ответ дляЛялькодзьоб
У нас гранату учебную взорвали в подъезде. Вызвали. Патрульные мимо подъезда мееедленно прокатились и вс6 на этом
ось так і працюють зате зп їм піднімають вище