Ждун с Нибиру• 25 июня в 13:44
Я скоро ..бноусь. як мені налаштувати той автовикуп квитків?
Де блін обирається кількість квитків?? Мені потрібно 2 квитки: собі і дитині
Червона ікорка• 25 июня в 13:46
Я також про це думаю. Ну де вони діваються. А ще у нас в Сумах взагалі з 5 липня закритий продаж. Може тепер за 10 днів відкривають,хто знає, дівчата?
Ms. Искренность• 25 июня в 13:47
Ответ дляЧервона ікорка
я караулила квитки Київ- Львів. Деякі піступили в продаж за 20 днів, деякі за 8 днів.
Единая страна!• 25 июня в 13:48
Ответ дляЧервона ікорка
Так в Сумах на сумські поїзди продаж за 10 днів, на інші наприклад Київ -Трускавець 20 днів
Червона ікорка• 25 июня в 13:48
Я їх караулю щодня. Сповіщення виставила. Мало людям горя,ще за це нерви горять!
Червона ікорка• 25 июня в 13:49
Ответ дляЕдиная страна!
Дякую. Звідки Ви знаєте ,що за 10 днів?
О, тоді я спокійна.
Единая страна!• 25 июня в 13:50
Ответ дляЧервона ікорка
Дякую. Звідки Ви знаєте ,що за 10 днів?
О, тоді я спокійна.
Я була на залізничному вокзалі, сказали там
Червона ікорка• 25 июня в 13:50
Ответ дляЕдиная страна!
Дякую
Ждун с Нибиру
• 25 июня в 14:05
Ответ дляSo_so
Заходите в приложение, выбираете направление и дату, потом выбираете отслеживать свободные места и внизу страницы автоматична купивля (дия же есть у Вас?)
Та це я зробила. Де кількість квитків обирати???
Ждун с Нибиру
• 25 июня в 14:05
Ответ дляSo_so
Мені обирає тільки 1 квиток
Атятя_тётя• 25 июня в 14:09
Вам вище скрін дали, у мене також так, а вже на наступній сторінці указуєте пасажирів, щоб дитині знижка була.
Ждун с Нибиру
• 25 июня в 14:13
Це підєц. Це був якийсь глюк застосунку. Зараз зявилося🙈🙈🙈