Каркуша Клара• Изменено 29 июня в 03:10
збій циклу чи кров у овуляцію, зазвичай такого не було раніше, коли до лікаря?
В мене зараз 13 день циклу, повинна бути овуляція, але кров, такого ніколи не було. Не багато, але все одно вона є. Можливо то не овуляція, а збій циклу та місячні, думаю завтра вже буде зрозуміло.
Скажіть будь ласка, коли треба йти до лікаря, чи можа йти поки що є кров чи треба дочекатися місячних (якщо то не вони) та йти на 5-7 день циклу?
Огляд, ПАП тест були як раз рік тому добрі, є аданоміоз(
Мені 30 років.
Не знаю, что може це якось впливати, але декілька днів тому був укол Дексаметазону та курс антибіотиків п´ю зараз
Мені 30 років.
Мелочунь• 29 июня в 03:17
Крови много?Если чуть,то в овуляцию допустимо. Не паникуйте. И не читайте комментарий сверху. Женский организм иногда даёт сбой. Здоровья Вам
Банка з медом• 29 июня в 03:22
Ответ дляМелочунь
я тоже так думала до 3 стадии за 6 мес
Пані з калабані• 29 июня в 03:23
Такое бывает, лопает сосуд и крови может быть такое довольно большое пятно на ежедневке, а потом в течение дней двух прожилки.
Банка з медом• 29 июня в 03:31
Ответ дляПані з калабані
да да да ...но узи и осмотр на кресле никому лишним не будет - я за войну все прошла от и до - тоже говорили фигня
Пані з калабані• 29 июня в 03:35
Ответ дляБанка з медом
Автор пьет антибиотик и еще колола стероиды. Если это не овуляция, то сбой что не странно, побочные эффекты лечения.
Кидстаффовна• 29 июня в 10:33
Ответ дляКукарикуууууу
У мене поліп так себе проявив. Можна йти зараз на УЗД.
У мене так було .На 8-й день циклу з´явилася легка мазня,я подумала що така овуляція( дуже рідко в мене таке буває),Але ,коли на другий день пішла вже рясна кров,я злякалася.Записалася на УЗД,а там дата вільна була через два дні.І ще ці два дні була кров.На узі лікар сказала,що це був збій циклу,і пройшла менструація, і в яєчнику вже зріє новий фолікул. Що все норм,нічого поганого не баче.Маю ще дві міоми ,за якими стежимо вже 5 років.Мені 45,таке вперше,щоб через 10 днів після місячних нові почалися.
Кидстаффовна• 29 июня в 10:34
Ответ дляКукарикуууууу
Ой,вибачте,це не вам відповідь,а автору посту))