Рятівник Малібу• 30 июня 2025
Цікава ситуація.
В мене в серпні відпустка. Хочу я і донька підліток поїхати десь на 2 тижні в Західну Україну. Я зустрічаюсь з чоловіком вже 2 роки. Заміж і жити пропонував, але матеріально він не тягне сім´ю через малу зп. Простіше поки жити окремо. Минулі роки я відпочивала з донькою сама, бо в нього то грошей нема, то відпустку не дають. Цього року спитав, коли відпустка у мене і каже, щоб ми їхали у складчину. Якщо чесно, не знаю. Треба вже зараз бронювати 2кімнатний номер чи квартиру. Але в нього критична інфраструктура і можуть не відпустити. і мені доведеться їхати самій і платити за 2 кімн номер Плюс він довго спить, до 12 - 12.30. Треба підлаштовуватись. Ми встаємо в 10, поснідали і пішли. Після обіду знов спить у вихідні. Як на мене, то це якась обуза, а не відпочинок.
Бабульція• 30 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Так, виглядає так собі. Але ж чомусь ви з ним 2 роки зустрічаєтесь
Был бы нормальный уже б жили и даже расписались.
Рятівник Малібу
• 30 июня 2025
Ответ дляБабульція
як людина - норм. але зп мала,а годувати я нікого не буду
Бабульція• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Зато с бронью. Подумайте. Ведь мужчин становится все меньше((
Рятівник Малібу
• 30 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Ви з донькою окремо, і він собі номер окремо без прив´язки до вас
а він так не хоче категорично))))тільки 1 номер)))) 2кімнатний)
Ананомчикус• 30 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
#затонеодна
Рву и мечу• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Для чого він вам взагалі?
Бабульція• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Ну тогда пусть платит за свои желания. Какая нахрен складчина.
Ананомчикус• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
А чем интересна ситуация, которую Вы описали?
Рву и мечу• 30 июня 2025
Ответ дляБабульція
Повністю згодна.
Нема грошей - нема цукерок.
Ананомчикус• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Он может хотеть и качать права в том случае, если он спонсирует поездку.
Рятівник Малібу
• 30 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Для чого він вам взагалі?
до війни він гарно заробляв 50-60 тис грн ,як людина нормальний. сподіваюсь, що буде норм.зп і можна буде створити сім´ю.
Ананомчикус• 30 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Для чого він вам взагалі?
У него писюн есть. И гонор.
Ананомчикус• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Бабульція• 30 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
У него писюн есть. И гонор.
Ну автор тоже не о чувствах)) в каждом предложении только расчетливость скользит.
Рву и мечу• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Роки йдуть, але звичайно то ваше життя.
Не псуйте відпочинок собі, і головне дитині. Ви часто при підлітку в сусідній кімнаті спите з ним ?
Бабульція• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Я повторюсь. Можете профукать вариант)
Рву и мечу• 30 июня 2025
Ответ дляБабульція
Та який там розрахунок. Вона 2 роки благоднійністю займається
Малая еще та• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Ну скажете, на фоні місцевих мульйонерів 50- це ніщеброд. Прошу пробачення, не я сказала. Тут у всіх мінімум 100 +
Бабульція• 30 июня 2025
Ответ дляМалая еще та
Всегда можно сходить на ноль и разбогатеть
Малая еще та• 30 июня 2025
Ответ дляБабульція
Кому треба, той мабуть вже пішов? Вам треба?
Птица Говоруша• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
І ви там будете і з чим чоловіком, і з дорослою дитиною? Ви собі спотворите відпочинок
(відповідала на інше повідомлення, про проживання у одному 2-х кімнатному номері)
Бабульція• 30 июня 2025
Ответ дляМалая еще та
С чю туго?
Рятівник Малібу
• 30 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Роки йдуть, але звичайно то ваше життя.
ніколи. я лиш до нього їжджу. а те, що ви говорите- це звичайна справа. купа жінок вдруге заміж виходить. і живуть разом.
Рву и мечу• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Ви не вийшли заміж. В вашому випадку потрібно знімати 2 окремих номери.