Рятівник Малібу• 30 июня 2025
Цікава ситуація.
В мене в серпні відпустка. Хочу я і донька підліток поїхати десь на 2 тижні в Західну Україну. Я зустрічаюсь з чоловіком вже 2 роки. Заміж і жити пропонував, але матеріально він не тягне сім´ю через малу зп. Простіше поки жити окремо. Минулі роки я відпочивала з донькою сама, бо в нього то грошей нема, то відпустку не дають. Цього року спитав, коли відпустка у мене і каже, щоб ми їхали у складчину. Якщо чесно, не знаю. Треба вже зараз бронювати 2кімнатний номер чи квартиру. Але в нього критична інфраструктура і можуть не відпустити. і мені доведеться їхати самій і платити за 2 кімн номер Плюс він довго спить, до 12 - 12.30. Треба підлаштовуватись. Ми встаємо в 10, поснідали і пішли. Після обіду знов спить у вихідні. Як на мене, то це якась обуза, а не відпочинок.
Теща дочки• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
як людина - норм. але зп мала,а годувати я нікого не буду
Тогда какие перспективы на будущее вы видите с этим мужчиной ? Если он хочет ехать на отдых с вами , то пусть отдельно оплачивает себе одноместный номер. А вы с дочкой в другом номере. Будете вечером встречаться у него для секса и никто никому не мешает. и какая разница , чего он хочет? Делайте так, как удобно вам.
Жена сантехника• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
я не заміжня. хороший інтим+ гарно готує. Якби жили разом -він би готував.+цікава людина, не зануда. Але фінанси співають романси. а в злиднях я жити не буду - ліпше самій
Чому як він з вами буде жити, то будуть злидні ? Дві зарплати краще, ніж одна
Вумна, аж страшно• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
При чому тут обозреватель, якщо інтерв´ю у філологині? При чому тут історія до філології ??
Тим паче за вашим посиланням нічого не знайдено
Вумна, аж страшно• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
Ви завжди ображаєте незнайомих людей чи тільки тут під анонім така смілива? То адміни швидко поправлять це, більше часу залишиться на вашого йобаря, щоб він вашу агресію виправив
Аноним НаВсеГда• 30 июня 2025
Поставьте дядьку на место. От него нужен периодческий секс и разговор по душам после. Зачем эти напряги, отпуска, еще и с ребенком подростком.
Жена сантехника• 30 июня 2025
Я не знаю, яке у вас ставлення один до одного, але якщо мені людина подобається, я залюбки провела б з нею час у відпустці. Оплатили б двох кімнатний номер разом і насолоджувалися б відпочинком
Шалена невинність• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
а він так не хоче категорично))))тільки 1 номер)))) 2кімнатний)
так оговорите правила. Если 2 комнаты, то чем он вам мешает со своим сном? Вв себе как и раньше, встали в 10, позавтракали и пошли. А он присоединится, когда выспится.
И спросите, что делать, если ему не дадут отпуск, вам с дочерью не нужна 2-к квартира, а переплачивать вы не хотите.
Вообще у вас совершенно нормальные аргументы и я не понимаю, почему вы то, что написали тут, не можете озвучить мужчине. У вас явно какие-то проблемы с коммуникацией
Рятівник Малібу
• 30 июня 2025
Ответ дляЖена сантехника
Бо добряча частина його зп щомісяця йде на маму. А лишається якась частина дуже скромна. Він не купує в тій кількості огірки.помідори.зелень. фрукти. Цього в холод.взагалі нема або рідкісні гості, навіть зараз. Тобто харчується бідно і погано. Роблю висновок що годуваииму його я, бо я звикла харчуватися якісно і не що-небудь
Шалена невинність• 30 июня 2025
Ответ дляБабульція
Всегда можно сходить на ноль и разбогатеть
вы своего уже отправили богатеть?
Рятівник Малібу
• 30 июня 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Удалено администрацией...
Шалена невинність• 30 июня 2025
Ответ дляБабульція
С чю туго?
вы - баба, без мужа, брата, сыновей, которая сидит за границей и весело ржет над тем, что у нас тут война и мужчин насильно забирают на смерть?
Шалена невинність• 30 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
и тут посреди темы автора от нервов порвало
Как бы все понятно, я тоже не согласна с замечанием, но такая бурная и хамская реакция? Вы из села?
Леопардові панчохи• 30 июня 2025
Якщо ви не сім´я, то не доречно жити в номері разом із вашою донькою! Пожалійте її психіку. Чоловіку окремий номер і ходіть до нього в гості ввечері. Менше буде претензій по розпорядку дня і витратам