Дай подивлюся• 07 июля в 11:18

Куди сходити у Львові літом?

Ні разу не були влітку, хочемо поїхати на декілька днів, що порадите?
Заздалегідь всім дякую і шлю промені добра
В рот не ложи• 07 июля в 11:19
Идете на площу Ринок и выбираете экскурсии. На любой вкус и кошелек
O-Yumi• 07 июля в 11:21
Парки? Стрыйский, Шевченковский гай, парк Знесенье и гора Лева - там летом хорошо.
автор Дай подивлюся • 07 июля в 11:22
Ответ дляВ рот не ложи
Взимку відвідали майже всі, відпочинок більше був схожий на марафон, тепер так не хочемо
автор Дай подивлюся • 07 июля в 11:23
Ответ дляO-Yumi
Так, це вже більше цікавою Останні 2 і не чула навіть. Дякую.
Якщо можете напишіть детальніше, будь ласка
Советчица Года• 07 июля в 11:24
У Львові немає сезрнності. Літом можна ходити туди ж, куди і зимою
автор Дай подивлюся • 07 июля в 11:26
Ответ дляСоветчица Года
чи не буде спекотно, наприклад, на оглядовій екскурсії по центру ходити півдня? Також взимку не були в парках, читала багато про шевченківський гай, думаю, що варто відвідати
Бронетапці• 07 июля в 11:28
ви з дітьми? якщо так, то поїдьте в парк Уруру
Шевченківський гай буде цікаво і дітям і дорослим, особливо якщо там буде якесь свято. На Личаківський цвинтар сходіть
Советчица Года• 07 июля в 11:30
Ответ дляДай подивлюся
Дощі йдуть і зниження температури, чисто
’ Львівська ’ погода
Кавуся• 07 июля в 11:31
Emily Resort Найкращий варіант літом
автор Дай подивлюся • 07 июля в 11:31
Ответ дляБронетапці
дякую
автор Дай подивлюся • 07 июля в 11:32
Ответ дляКавуся
Emily Resort Найкращий варіант літом
ну це зовсім не про Львів
автор Дай подивлюся • 07 июля в 11:33
Ось знайшла в якійсь темі маршрут, можете підказати варто?
Стрийський парк, Дім Франка, музей Грушевського , дитяча залізиця , парк Культури, далі музей авто, Шевченківський гай, Музей архітектури та побуту, УКУ
O-Yumi• 07 июля в 11:35
Ответ дляДай подивлюся
Гляньте ось тут я писала про парки Львова https://greenvaliza.co.ua/parki-lvova/
автор Дай подивлюся • 07 июля в 11:35
Ответ дляO-Yumi
Щиро Вам дякую!!!!!
O-Yumi• 07 июля в 11:38
Ответ дляДай подивлюся
Дивіться, ось тут ще я писала про вулицю Генерала Чупринки - затишна вулиця зі старими віллами. Мені там деже подобається гуляти. Звідти можна заглянути у невеличкий ботанічний сад і далі вийти до Піскових озер https://greenvaliza.co.ua/maloizvestnyj-lvov/
курасаны• 07 июля в 11:42
В центрі дуже спекотно влітку. По паркам норм буде.
ЛюбимаЯНЬ• 07 июля в 11:55
Ответ дляДай подивлюся
Додам ще Шевченковський гай
ЛюбимаЯНЬ• 07 июля в 11:58
Ответ дляДай подивлюся
Будинок вчених. Він в центрі. Цікаво, затишно. Якщо дивились фільм Кава з кардамоном, то впізнаєте