Невісточка ж• 07 июля в 13:49

Гірська тиса. Кваси. Відгуки

Якщо для перезагруження, чи можна. Чи там чисто лікування
Гл. Амурная• 07 июля в 14:09
Яке ще лікування ?
Люди звідти в походи ходять )
По горам , з палатками . Ментально точно оздоровлення на всі 100.
Пригощаю кашею• 07 июля в 14:13
Колега дуже задоволена та рекомендувала. Але вона знімала житло, а туди тільки лікуватися ходила. З червня всі процедури значно здорожчали.
Эскиз бесконечности• 07 июля в 14:15
Санаторій в доброму місті. Поруч маленький риночек. І купа джерел з мінералкою. Природна газована вода. Подвісній мосток (я панчно його боялася).
Чумачечая_• 07 июля в 14:53
В этот санаторий ездила много раз моя тетя ,потом начала свекровь ездить и уже ее знакомые
Все очень довольны
Чумачечая_• 07 июля в 14:53
Ответ дляГл. Амурная
Яке ще лікування ?
Люди звідти в походи ходять )
Санаторий в Квасах Гірська Тиса