Козяка-маляка• 07 июля в 20:07

Це правда?

Що командир роти ,робить ліпові бойові виходи військовим ,а ті гроші ,які приходять за це потім віддають йому назад і на виході не були по суті
Знайомий розказав...
#Пойду_кгадалке• 07 июля в 20:09
Удалено администрацией...
УбилаКеннеди• 07 июля в 20:09
чаревна• 07 июля в 20:11
А, что ваш муж не служит, не у кого спросить
Оскорбляю всячески• 07 июля в 20:11
И это только вершина айсберга.
Чарівне зіллячко• 07 июля в 20:12
Удалено администрацией...
Бандитка Сью• 07 июля в 20:13
А що, ви своєму знайомому не довіряєте?
Зате, чомусь думаєте, що публічно тут хтось захоче таке обговорювати. Дивна ви.
автор Козяка-маляка • 07 июля в 20:13
Ответ дляБандитка Сью
А що, ви своєму знайомому не довіряєте?
Тут анонімно
автор Козяка-маляка • 07 июля в 20:14
Ответ дляОскорбляю всячески
И это только вершина айсберга.
Ще чула ,що відмивають гроші на всьому ,що тільки можна
Кава для військових навіть
Бандитка Сью• 07 июля в 20:16
Ответ дляКозяка-маляка
Тут анонімно
Тема не приємна. В гугл все читається, що тут обговорюється. Я точно промовчу про якісь темні сторони на фронті. Тут обговорювати це ні до чого. Це моя така думка.
автор Козяка-маляка • 07 июля в 20:17
Ответ дляБандитка Сью
Тобто ви вважаєте,корупцію на самому фронті потрібно замовчувати?
Так точно до останнього українця воювати будуть.
Патика-мотика• 07 июля в 20:19
це цілком може бути правдою
Бандитка Сью• 07 июля в 20:20
Ответ дляКозяка-маляка
Тобто я вважаю, що цими питаннями повинні займатись люди, які конкретно можуть на це вплинути, а не пустий , нічим не підкріплений або вигаданий трьоп на Порадниці.
автор Козяка-маляка • 07 июля в 20:22
Ответ дляБандитка Сью
То чого ж ви так боїтесь цього трьопа?
Ух яка ж Я• 07 июля в 20:23
Автор вопрос к вам, вы 30 лет в Украине жили?
автор Козяка-маляка • 07 июля в 20:23
Ответ дляУх яка ж Я
Що саме ?
Ух яка ж Я• 07 июля в 20:24
Ответ дляКозяка-маляка
Що саме ?
Гадаєте для України це не реальна ситуація?
Ух яка ж Я• 07 июля в 20:27
Ответ дляЧарівне зіллячко
Удалено администрацией...
Не ну вони ж не мертві, живі ж
Чарівне зіллячко• 07 июля в 20:29
Ответ дляУх яка ж Я
Не ну вони ж не мертві, живі ж
и это прекрасно! но факты так просто в ж...пу не засунешь! хотя - он все тцк сгорят нафиг и все - никто никого не будет уже менять
Kidstaff Bot• 07 июля в 20:32
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
alex-3f3c• 07 июля в 20:32
Ответ дляПатика-мотика
це цілком може бути правдою
Все може бути, в ТЦК казали що це війна, а на війні все можливо і все не в западло, і в своє виправдання ТЦКшники казали що війна це взагалі сама несправедливість і Конституція на паузі
mymoly• 07 июля в 20:33
Ответ дляЧарівне зіллячко
❗️рф може повністю зупинити мобілізацію в Україні: ударами по будівлях ТЦК вони хочуть знищити дані військовозобовʼязаних, — Сухопутні війська.
Я в это не верю. Но если сухопутні війська зробили таку заяву, то штош
Teonaa• 07 июля в 20:43
Ну да
Чула. Но трохи інше: солдати самі гроші переводять чи табелюють командиру, а самі сидять. Де сидять, не знаю, забула. Може і вдома