СкрипяСердцем• 10 июля в 12:57

Папуги Крамера в Україні

Є папуги в Чернівцях, про це не писав тільки лінивий. А в яких ще містах вони водяться?
От, наприклад, Одеса - там тепло, їжі багато. Чи бачили там цих папуг? Чи в Миколаєві?
А я нівроку• 10 июля в 12:58
а я і не знала про папуг в Чернівцях. Почитаю, дякую
автор СкрипяСердцем • 10 июля в 13:00
Ответ дляА я нівроку
Почитайте, це цікаво.
Счастье_же_вот_оно• 10 июля в 13:02
В Запорожье никаких нет
Белоснежко• 10 июля в 13:02
Ответ дляСкрипяСердцем
Почитайте, це цікаво.
Я теж вчора про це дізналася тут
Белоснежко• 10 июля в 13:03
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
В Запорожье никаких нет
Я в Києві горобцям раділа, коли знову їх навесні побачила
Счастье_же_вот_оно• 10 июля в 13:03
Ответ дляБелоснежко
У нас не пропадали
автор СкрипяСердцем • 10 июля в 13:04
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
В Запорожье никаких нет
Якщо по карті, то Запоріжжя навіть трохи південніше за Чернівці.

Цікаво, чи зможуть вони перелітати через Дніпро
А я нівроку• 10 июля в 13:04
Ответ дляБелоснежко
а до нас стрижі знову не прилетіли цього року(. Я з Києва, біля нашого вікна було їхнє гніздо багато років, через рік після початку війни припинили прилітати(
Звезда в шоке• 10 июля в 13:05
Читала о них здесь
https://lite.informator.ua/ru/v-chernovcah-dikie-p...
автор СкрипяСердцем • 10 июля в 13:07
Ответ дляА я нівроку
У нас повно. І ластівки, і серпокрильці.
Пушкининиана• 10 июля в 13:07
Ничего хорошего, очень инвазионный вид(
Счастье_же_вот_оно• 10 июля в 13:12
Ответ дляСкрипяСердцем

Насколько я знаю для них -5 уже может быть смертельно опасной температура, как они там зимуют. У меня такой попугай дома живёт, при +10-12, если открыть окно чихать начинает
автор СкрипяСердцем • 10 июля в 13:17
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
От мені теж цікаво.

У вас саме Крамера?
Счастье_же_вот_оно• 10 июля в 13:23
Да
Счастье_же_вот_оно• 10 июля в 13:25
Ответ дляСкрипяСердцем
От мені теж цікаво.

У вас саме Крамера?
Насколько знаю, они выгоняют дятлов из своих дупел, но все равно холодно зимой у нас
автор СкрипяСердцем • 10 июля в 13:27
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Да
Який гарний! У мене в дитинстві був хвилястий. Зараз би хотіла завести, але часто їжджу у відрядження. А дома два кота, то треба пильнувати
Счастье_же_вот_оно• 10 июля в 13:30
Ответ дляСкрипяСердцем
Ой, та не с котами лучше не рисковать) А у вас разговаривал? Моя молчит
автор СкрипяСердцем • 10 июля в 13:33
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Його тато навчив казати ’Кроша дурак’ і ’Кроша вонючка’
Счастье_же_вот_оно• 10 июля в 13:34
Ответ дляСкрипяСердцем
😂😂😂
Коренная киевлянка• 10 июля в 14:54
Автор, справа не в теплому кліматі, вони добре переносять і холод.
То така ’зараза’, що не виведеш, вони тільки на картинці красунчики, по факту це буде загроза для різноманітних наших маленьких пташок.
Проте, на жаль, нашим дослідникам та науковцям з орнітології і так вистачає сьогодні, тому руки і кошти точно не дійдуть до аналізу ситуації, пов´язаній із нашестям цих зелених.
автор СкрипяСердцем • 10 июля в 15:11
Ответ дляКоренная киевлянка
Я читала статтю, де було інтерв´ю з Ганною Кузьо, я її знаю, вона була тьютором на курсах, що організовувало Західно-українське товариство захисту птахів. І там згадували британський досвід, де за 50 років свого існування вони не призвели до змін в екосистемах. Був ще один інвазійний вид птахів, отой шкодив, з ним швидко розібралися.
Амбасадор щастя• 10 июля в 20:36
летом еда у них есть, а зимой что будут кушать?
автор СкрипяСердцем • 10 июля в 20:38
Ответ дляАмбасадор щастя
От в Одесі їжі повно. Кума там в області. Рози квітнуть допізна, шпинат всю зиму росте.
Амбасадор щастя• 10 июля в 20:43
Ответ дляСкрипяСердцем
пишут, чтох или завезли , или выпустили, или сбежали откуда то типа зоопарка или где там их содержали и стали не нужны.