А вот недавно• 11 июля в 23:55
Погода біля курорту Буковель кінець серпня - середина вересня
Підкажіть, будь ласка, хто місцевий, або бував на відпочинку в період з 15 серпня до 15 вересня орієнтовно в Буковелі та поруч, яка погода зазвичай?
Дякую
А вот недавно
• 12 июля в 00:22
Дякую!
Мене переконують, що 100% дощі будуть
А я ніколи не бувала в горах взагалі, тож не знаю.
Мене переконують, що 100% дощі будуть
bespe4na_mavpa• 12 июля в 00:29
Ответ дляА вот недавно
Дякую!
Мене переконують, що 100% дощі будуть
В горах даже в дождях есть особый вайб, осенью прекрасно в горах
ПолБатона• 12 июля в 00:30
Була в середині серпня, тепло, класно було, 5 років тому. В основному, завжди попадала на хорошу погоду в липні, серпні.
А от взимку кілька років підряд на болото, дощ. Лише цього року мороз і сніг нормальний був.
Love_Love_Love_• 12 июля в 00:31
Ответ дляА вот недавно
Дякую!
Мене переконують, що 100% дощі будуть
В горах погоду не можливо навіть на післяобіду передбачити.
Най хоч раз• 12 июля в 00:33
Ответ дляА вот недавно
Дякую!
Мене переконують, що 100% дощі будуть
Не обов´язково. Зовсім без дощу звісно не обійдеться, бо це гори. Але я ходила в похід в гори приблизно в тій місцевості в другій половині серпня. І погода була хороша. Ну тобто і сонце, і дощ. Але переважно сонце. А от уже у вересні - так, можуть бути затяжні дощі.