Президент США Дональд Трамп заявив, що розчарований Росією і планує зробити в понеділок "важливу заяву".
"Я розчарований у Росії, але подивимося, що станеться в найближчі кілька тижнів"", - сказав Трамп в інтерв´ю NBC News, відмовившись вдаватися в подробиці.
При цьому він пообіцяв зробити важливу заяву.
"Думаю, в понеділок я зроблю важливу заяву про Росію", - сказав президент США.
Ответ дляLenusikkuz
Моя знайома багато років сиділа в виборчій комісії в школі під час виборів. То їй телефонували нещодавно, питали чи вона в Україні і чи зможе знову прийняти участь за потреби. Сказали що інформації коли це буде не мають, але їм доручили зібрати відомості щоб знати на кого розраховувати.
Из серии сестра брата у которого кум в СБУ))
.
Я помню одна здесь так же писала о повышении тарифов чуть ли не от первых лиц и год прошел
.
Ответ длячаревна
Походу все поняли, кто такой путин и уже говорят это открыто
.
Путін — стратегічний дурень і військовий невдаха, — президент Фінляндії Стубб
Він також заявив, що президент РФ прагнув захопити Україну, а вона стане членом ЄС, а зрештою й НАТО
.
Я думаю путін сам розуміє шо він стратегічний дурень але фарш не прокрутиш назад
Ответ дляunser
Посмотрим. Еще и кэллог приезжает на неделю в Киев.
Я вот, что прочитала
.
Роз´яснювальна бригада. Даємо розклади по законопроекту 13464, через який увесь цей галас. Головна його суть - Тимошенко веде торги по голосуванню за склад Уряду.
Що протягує Тимошенко !?
1. Нерівномірні за розміром виборчі округи. Юля намагається зламати систему відкритих рейтингових списків під парламентські вибори, по суті залишивши ’переформатовану’ мажоритарку. Із збереженням нерівномірної кількості представників від різних регіонів. Бо по відкритих списках ’пропорційки’ до парламенту у Батьківщини все дуже погано.
2. Закріплення 1-го номера від партії на окрузі - це по суті альтернативна до п.1 хотєлка ЮВТ із формування закритого списку з одним впливовим лідером.Таким чином Юля хоче зацементувати ці округи за своїми ’золотими’ кандидатами, зібрати на округах по 20 тисяч голосів (квоту) під одного впливового кандидата і сумарно по регіонах вийти на 500 тис. голосів та зайти фракцією у наступний склад парламенту.
3. По т.зв. ’партизації’ населених пунктів. Тут практично протилежне до позиції ЮВТ по парламентських. На рівні невеликих міст і містечок (із населенням до 10 тис.) Тимошенко хоче прибрати мажоритарку і залишити пропорційну партійну систему із відкритими списками. Без квоти ’ранжування’ у 25%.
Таким чином забезпечується хоча б якийсь шанс для партії ЮВТ пройти в місцеві ради і формальна видимість присутності ’потужної’ партійної сітки для ’Батьківщини’ виключно для спонсорів і під продаж франшиз.
У законопроект зашита ще низка більш дрібних хотєлок ЮВТ, однак так вона слоника не продасть. І акцент: це не зміни до Закону ’Про вибори’. Це зміни до Виборчого Кодексу. Просто конвульсивні спроби ЮВТ протягнути у Раду мертвого осла вуха.
❗️ НІЯКИХ ВИБОРІВ і ніякої підготовки до їх проведення під час війни не було й НЕ БУДЕ.
.
Що протягує Тимошенко !?
ПадаюВреверансах• 12 июля в 12:13
Ответ дляMarinamariana
Скажет что Путин - Ху@ло и начнёт бомбить Москву. Но это в идеале
Красіве кіно, я б глянула
ПадаюВреверансах• 12 июля в 12:15
Ответ дляlilul990
Впевнена шо трамп хотів договоритись з путіним припинити війну хоча би на час свого президентства щоб він спокійно міг ті свої премії отримать
Але в путіна немає часу
Путіну кожен рік як за 5.
Діду нема коли ждать, баба з косою вже за спиною
Ответ дляLenusikkuz
це з зими,руханки ,щоб показати дієвість
Lenusikkuz• 12 июля в 12:37
Ответ дляГурлат
Можливо, але навіщо?
Lenusikkuz• 12 июля в 13:35
Ответ длячаревна
.
Моя знайома вам особисто має написати?
Marinamariana• 12 июля в 13:43
Ответ дляlilul990
Та він і так вже сказав шо путін ху-ло по суті
Прекрасно . Осталось только бомбить Москву начать
Ответ дляLenusikkuz
+
Тоже имею подобну информацию от знакомых
Хотят и местные и президентские сделать