Непогодка• 16 июля 2025

Пройшло два дні після критичних днів. Можно зараз завагітніти ?

Стрекозей• 16 июля 2025
Можно, если овуляция ранняя будет.
Скіфська пектораль• 16 июля 2025
Можна,чого ні. Якщо овуляції рання плюс сперма активна і накінчав багато,спермики почекають яйцеклітинку. Так що надійтеся на вагітність
Завжди з рушником• 16 июля 2025
Ви дозволу питаєте?
Ms. Android• 16 июля 2025
Вагітній, я дозволяю
Чучело-Мяучело• 16 июля 2025
і під час критичних теж можна завагітнити.
Куда_бежать• 16 июля 2025
Вагітність наступає в період овуляції. А коли саме вона у вас буде, і чи буде, ми не знаємо.
Timber30• 16 июля 2025
Можно. Сыну 19 год пошел)
Цвірінь• 16 июля 2025
ну если у вас тупости хватает трахаться без гандона, тем более в это время, то да, беременность будет)
Пушкининиана• 16 июля 2025
Да
Если не хотите беременеть, можно наоборот пару дней До менструации
З горіха зерня• 16 июля 2025
сперматозоїди в середині вас можуть жити і піджидати яйцеклітину від 3 до 5 днів в середньому
грубо кажучи секс у вас був на другий день, а завагітніли ви на сьомий день, отаке
ТАЗератти• 16 июля 2025
можно даже во время месячных
в 13% случаев во время цикла выходит две яйцеклетки в разное время, поэтому предохраняться надо всегда, если не хотите
Танго утрьох• 16 июля 2025
вероятность низкая, но она есть. При чем в любой день цикла она есть
Трейдер кріпти• 16 июля 2025
разрешаю кончать
Брюнетка в Мармеладе• 16 июля 2025
Звичайно.
Летюча помилка• 16 июля 2025
Можна. І взалежності від того як швидко прийде овуляція буде залежати хлопчик народиться або дівчинка.
Сперматозоїди хлопчики більш маленькі і швидкі, але менш живучі в часі.
Сперматозоїди дівчинки крупніші і повільніше рухаються, але при цьому більш живучі.
Тому якщо хочете дівчинку треба щоб ПА був за декілька днів До овуляції.
Якщо хочете хлопчика, то ПА повинен бути в овуляцію.