Жирафовое варьенье• 18 июля 2025

Подскажите пожалуйста, сколько вы платили за изготовление аттестата?

Не в смысле взятка, а за сам пластик
Пилосмок працює• 18 июля 2025
Щось до 300 грн.
Скромняшка• 18 июля 2025
Шкільний?
Леди_на_драндулете• 18 июля 2025
На весь (приблизно 24 особи) класс десь біля 1600 грн.
Сама не знаю• 18 июля 2025
у нас городское управление образования издало пост и по всем соцсетям распространяли- що це коштом державного бюджету
Мавка• 18 июля 2025
Нічого не платили.
Автор, всі освітні атестати, що в школі, що в університеті видають безкоштовно. Так всі роки було.
tereska• 18 июля 2025
Свідоцтво безкоштовно видають, що за грабєж.
автор Жирафовое варьенье • 18 июля 2025
Ответ дляСкромняшка
Шкільний?
Так, коли друкували пластик
автор Жирафовое варьенье • 18 июля 2025
Ответ дляМавка
Нічого не платили.
Ні, я в 2008 платила, памʼятаю що тоді було 35 гривень, принаймні ми стільки здавали на видрук атестату, а зараз роблю дублікат- спитала в секретаря скільки потрібно за пластик заплатити, вона промовчала- чи то я щось не так зрозуміла чи то вона
Капуста Маша• 18 июля 2025
Ответ дляМавка
Нічого не платили.
Донька в цьому році закінчила бакалавра, платила 200 з чимось гривень. Дивна ситуація
годовасик• 18 июля 2025
Дистанционная школа Альтерра скул. Ни копейки не платила, даже не просили.
Невловимий Джо• 18 июля 2025
Нічого не платили. Ні 9 клас (2022р), ні 11 клас (2024). Київ, звичайна школа (а ні, у березні 2024 отримала статус ліцею).
автор Жирафовое варьенье • 18 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
Вище теж пишуть що платили
Скромняшка• 18 июля 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так, коли друкували пластик
Безкоштовно
БолеИменее• 18 июля 2025
Ответ дляМавка
Нічого не платили.
Мы в университе платили в 2022 году