Жирафовое варьенье• 18 июля 2025
Подскажите пожалуйста, сколько вы платили за изготовление аттестата?
Не в смысле взятка, а за сам пластик
Сама не знаю• 18 июля 2025
у нас городское управление образования издало пост и по всем соцсетям распространяли- що це коштом державного бюджету
Мавка• 18 июля 2025
Нічого не платили.
Автор, всі освітні атестати, що в школі, що в університеті видають безкоштовно. Так всі роки було.
Жирафовое варьенье
• 18 июля 2025
Ответ дляМавка
Нічого не платили.
Ні, я в 2008 платила, памʼятаю що тоді було 35 гривень, принаймні ми стільки здавали на видрук атестату, а зараз роблю дублікат- спитала в секретаря скільки потрібно за пластик заплатити, вона промовчала- чи то я щось не так зрозуміла чи то вона
Капуста Маша• 18 июля 2025
Ответ дляМавка
Нічого не платили.
Донька в цьому році закінчила бакалавра, платила 200 з чимось гривень. Дивна ситуація
годовасик• 18 июля 2025
Дистанционная школа Альтерра скул. Ни копейки не платила, даже не просили.
Невловимий Джо• 18 июля 2025
Нічого не платили. Ні 9 клас (2022р), ні 11 клас (2024). Київ, звичайна школа (а ні, у березні 2024 отримала статус ліцею).
Жирафовое варьенье
• 18 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
Вище теж пишуть що платили
БолеИменее• 18 июля 2025
Ответ дляМавка
Нічого не платили.
Мы в университе платили в 2022 году