Леди_в_ночи• 20 июля 2025

Смарт ТВ

Чи можна на телевізорі відкривати сайти типу філмікс, резка і тп? Питала у консультанта в магазині, він сказав - жіночка, вам відомо, що в країні заборонені піратські сайти. Ну ок, відомо. Але мені передплатні не потрібні, хочу дивитися серіали на великому екрані, на планшеті вже погано бачу.
Тримбулька• 20 июля 2025
не можна
Пластилин_Колец• 20 июля 2025
Браузер скачали и смотрите
Потішаюся• 20 июля 2025
Если смарт на андроиде, то можно. Установили браузер и посещайте сайты. Конечно, если они не заблокированы вашим провайдером.
bespe4na_mavpa• 20 июля 2025
Вы можете расшарить изображение с планшета на тв
Цвіпканя• 20 июля 2025
Так помимо этих сайтов есть и другие, я смотрю на ВоКино, или в баузере ищу нужный фильм и смотрю.
Оч@ров@Шк@• 20 июля 2025
Можна, звичайно, щось заблокували, щось відкрили, завжди знайти можна фільм
КоролеВешна• 20 июля 2025
У меня уже встроен браузер в тв, вайфай идет через впн, смотри, шо хошь.
Як_наготую...• 20 июля 2025
Прям сейчас смотрю Парк юрского периода на смарт тв, с филмикса
Blackwater• 20 июля 2025
Ответ дляТримбулька
не можна
А почему нельзя? Вы не разрешаете ?
Триндичіха Байрактар• 20 июля 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
не можна
Зубная фея• 20 июля 2025
Автор,если андроид,там будет обычный браузер,как на компе. Резка открывается замечательно у меня. Но там еще от провайдера инета зависит вашего. Он может блок поставить на запретные сайты
Зубная фея• 20 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
не можна
Оо,еще один запретитель пришёл:))
автор Леди_в_ночи • 20 июля 2025
Зрозуміло, дівчата, всім дякую.
Язвочка• 20 июля 2025
Якщо це вбудований СмартТВ в телевізорі європейського,корейського,або японського виробника то ні,якщо китаєць,або приставка,то там плювати хотіли на авторське право,і все можна
Області пітьми• 20 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Якщо на андроїді, то є додаток, на вебос можна з магазину додаток Лампа зкачати
Зубная фея• 20 июля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Зачем?
Області пітьми• 20 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Зачем?
Бо зручно ніж у браузері, для того і зробити
Зубная фея• 20 июля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Я не могу закачивать приложения. У меня самсунг. Вполне нормально и во встроенном.
Області пітьми• 20 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Про самсунг не підскажу, про андроїд, або вебос(lg), знаю майже все
Зубная фея• 20 июля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Спасибо) но в самсунге мне все нравится. Там все встроенное и работает нормально. Хочешь мегого, ютуб, нетфликс. А хочешь через браузер смотри.
А вот приставки не люблю. Вечно с ними баги какие-то
Області пітьми• 21 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Може здивую, все це є не тільки на самсунг, не до всіх обов’язково тв приставка, но є але, або топовий тв, або бюджетний + тв бокс, або топовий тв+ топовий тв бокс(вистачить надовго)
Зубная фея• 21 июля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
А что в вашем понимание топовый тв?
Області пітьми• 21 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
А что в вашем понимание топовый тв?
Ну як в смартфонах є флагмани
Зубная фея• 21 июля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну як в смартфонах є флагмани
И?
Області пітьми• 21 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
И?
І? Ви чекаєте моделі? Так кожен рік нові виходять, та і купують їх обрані, для мене це Сони, висока якість зображення, контрастність, звук, потужний процесор, уплавнялки, афр, далі перечисляти? Всеодно ми купуємо по своєму гаманцю
Зубная фея• 21 июля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну да,модели. Вы ж сказали что разбираетесь,вот стало интересно ваше мнение.
Не очееь поняла про покупку избранными да и про сони удивлена. Первый раз слышу про качество изображения у сони.