Я в дамках• 21 июля в 10:54

В якій кондитерській у Києві можна взяти хороший торт на іменини на завтра

Хочеться хороший торт на завтра, провтикала з часом, а скрізь терміни виготовлення від 3х днів. Де можна взати свіжі готові?
Хотілося б не якийсь рошен, а справді гарний тортик (невеликий). Бюджет 1000-1500 грн
ВсеЧетко• 21 июля в 10:56
Praline
Пилосмок працює• 21 июля в 10:57
Ответ дляВсеЧетко
Praline
А вони є в Києві?
Без Баяна• 21 июля в 10:57
Молочник мережа, я беру на печерській. Чізкейки всі смачні, наполеон. А от червонмй бархат - ну звичайний.
ВсеЧетко• 21 июля в 10:57
Ответ дляПилосмок працює
А вони є в Києві?
Здається, на Теремках
Пилосмок працює• 21 июля в 10:58
Ответ дляВсеЧетко
Здається, на Теремках
Може то інші, а може вже мережу зробили.
Грибной_Дождик• 21 июля в 10:58
Вери велл вкусные, посмотрите на их сайте
DianaDee• 21 июля в 11:08
kalina
автор Я в дамках • 21 июля в 11:35
Дякую за рекомендації!