Я в дамках• 21 июля в 10:54
В якій кондитерській у Києві можна взяти хороший торт на іменини на завтра
Хочеться хороший торт на завтра, провтикала з часом, а скрізь терміни виготовлення від 3х днів. Де можна взати свіжі готові?
Хотілося б не якийсь рошен, а справді гарний тортик (невеликий). Бюджет 1000-1500 грн
Без Баяна• 21 июля в 10:57
Молочник мережа, я беру на печерській. Чізкейки всі смачні, наполеон. А от червонмй бархат - ну звичайний.
Пилосмок працює• 21 июля в 10:58
Ответ дляВсеЧетко
Здається, на Теремках
Може то інші, а може вже мережу зробили.