Квітка папороті• 21 июля в 16:14
Івано-Франківськ обл. Як правильно та без ризику придбати будинок?
Доброго дня!
Дуже мрію придбати будиночок в Івано-Франківській області — моя родина з Запорізької, і в цьому я зовсім не розуміюсь. Хочу звернутися по пораду або контакти перевірених людей чи організацій, які відповідально ставляться до своєї роботи.
Потрібен фахівець, який зможе обстежити стан будинку: фундамент, земля, на якій стоїть дім, усі технічні моменти, комунікації та можливі ризики — тобто допоможе розібратися у всіх «підводних каменях» перед покупкою.
Буду щиро вдячна за допомогу, рекомендації або контакти надійних спеціалістів
Я не в теме• 21 июля в 16:16
Зверніться в рекламні агентства, думаю мають контакти таких спеціалістів
ХуАнита• 21 июля в 18:46
Сначала найдите дом , который вам понравится, потом возьмите прораба строителя, пусть посмотрит