дама_из_декрета• 24 июля в 08:22
Де в Україні можна відпочити кемпінгом?
Вітаю, дівчата!)
Ми з чоловіком незадовго до війни відкрили для себе відпочинок кемпінгом (з палатками). Але їздили тільки на узбережжя Чорного моря біля Джарилгача. На жаль, туди вже не поїдеш... Питання наступне: де в Україні облаштовані місця відпочинку для кемпінгу (з туалетами, душами і зарядними станціями)? Чи, можливо, ви знаєте "живі" форуми на цю тему? Наш запит: гарна тіниста локація, можливість купатися та рибалити. Знаходимось в центрі України, розглядаємо центр, захід, південь.
Всім заздалегідь дякую😘
Царевна в уггах• 24 июля в 08:28
Ответ длядама_из_декрета
Яка область?
Одесская. Между Черноморском и Грибовкой
дама_из_декрета
• 24 июля в 08:29
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую! Пішла гуглить!)
дама_из_декрета
• 24 июля в 08:36
Ответ дляДа будет так
Кемпінг ’Чехівка’ Черкаська область
О, прям близько до мене. Дякую!)
дама_из_декрета
• 24 июля в 17:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Купа відповідей в інтернеті
Вам лінь гуглити?
’Гуглити’ - не дорівнює ’отримати реальні живі відгуки’.
І до речі, на більшість Ваших тем на форумі теж є відповіді в гуглі, якщо що. Тому гугліть на здоров´я!))
дама_из_декрета
• 24 июля в 17:25
Ответ дляO-Yumi
Дуже гарні кемпи Білий бізон на Дністрі (їх два) та Білий слон у Карпатах. Були і на Дністрі, і в Карпатах - дуууже класно. Ось тут писала про Бізона
Ще кемпінг Круча сподобався у Київській області над Дніпром. Ось тут писала про нього (в самоу кінці сторінки)
Дякую❤️
сладкий_ноябрь• 24 июля в 18:52
Ответ длядама_из_декрета
В нас кемпінг як відпочинок лежить
Його не має якісного і повністю безпечного.
дама_из_декрета
• 24 июля в 18:54
Ответ длясладкий_ноябрь
В нас кемпінг як відпочинок лежить
Має право бути.
сладкий_ноябрь• 24 июля в 19:10
Ответ длядама_из_декрета
Має право бути.
Я про те, що відгуків будуть мінімальні
дама_из_декрета
• 24 июля в 19:11
Ответ длясладкий_ноябрь
Я про те, що відгуків будуть мінімальні
Ок. Мені достатньо тих, що є. Вже визначились) Дякую.