Бджолина королева• 24 июля в 09:27
Автобус Київ - Туреччина (Кемер), хто нещодавно їздив?
Цікавить, скільки часу зайняла дорога? Які особливості поїздки? Чи не холодно було в автобусі від кондишенів?
Будемо їхати на відпочинок через два дні, перший раз автобусом, тож цікаво почитать досвід
Бджолина королева
• 24 июля в 19:12
Ответ дляКто крайний?
Вы едете три дня,чтобы 5 дней всего лишь быть на море?
а що 5 днів так мало? Завжди брала тільки 7 днів, коли літаком можна було з Києва. Зараз 10 днів, щоб відпочити на морі 7, немає змоги випасти з робочого графіка. А якщо навіть літаком летіти через Варшаву на 7 днів на морі, то все рівно 9 днів треба брати відпустки.. 5 днів краще на морі, ніж не на морі, як не крути
Кто крайний?• 24 июля в 19:14
Ответ дляБджолина королева
А почему не в Болгарию? Она же ближе
Бджолина королева
• 24 июля в 19:26
Ответ дляКто крайний?
А почему не в Болгарию? Она же ближе
тому що хочу гарне море.
Кто крайний?• 24 июля в 19:29
Ответ дляБджолина королева
тому що хочу гарне море.
5 дней это просто ни о чём, ехать трое суток и детей тянете еще
Бджолина королева
• 24 июля в 22:55
Ответ дляКто крайний?
Вам прям через экран видно, кого я тяну? Не переживайте за мой отпуск так и за его длительность. За себя лучше думайте.
Ушла и Пришла• 25 июля в 11:10
Покажіть фото з відпочинку, коли доберетеся.
І напишіть будь ласка як дорога пройшла. Буду чекати
Бджолина королева
• 05 августа в 14:44
Ответ дляУшла и Пришла
Дорога пройшла - туди їхали 40 годин, бо зламався автобус, вперше за сезон, часто зупинялися. Назад 35 годин, це зазвичай за такий час доїжджають. Пусті кордони, ніде не стояли довго, максимум півгодини. Мені було нормально, в автобусі є туалет, кожні 4-5 годин зупинявся на заправках. Треба брати теплий одяг, або плєди. З кондиціонером не жарко в автобусі. Подушку на шию, подушку під спину. Інет є до Турції. І настроїтися треба на довгу подорож, це основне. В мене нічого не боліло, я зовсім не втомилася, бо багато в автобусі спала, але я витривала і сплю в будь-яких умовах. Готель - трійка, але все було чудово, чисто, ситно, без різноманіття, основний набір їжі, не ходили нікуди більше їсти. Кемер чудовий, ціни як у Києві, знайшли безлюдний пляж недалеко від центру, море тепле.
Ушла и Пришла• 05 августа в 17:47
Ответ дляБджолина королева
Дякую. Море і пейзажі такі гарні👍🏻
Мамина корзиночка• 05 августа в 22:21
Ответ дляБджолина королева
Супер .
Згадую, як і ми відпочивали в Кемері 14 років тому ....
Ех юність .....
Фото клас
Ех юність .....
Фото клас