Біле пальто• 31 июля 2025
Постільна білизна JYSK
Дівчата , може хто памʼятає, в Юскі бувають знижки на постіль сатин більше чим 30%? Бо іноді на товари є 50% знижка, а як з такими комплектами?
Біле пальто
• 31 июля 2025
Ответ дляnabludatel
Бувають на сатин знижки 50%. Я монітора сатинові комплекти.
Дякую, тоді почекаю, мені не терміново
Сіґеле-міґеле• 31 июля 2025
Ответ дляparele
Второй у меня есть, только темнее. Качество идеальное.
Это после множества стирок.
Подтверждаю, у меня такой же. Отличное качество
Просто красавица• 31 июля 2025
До дня незалежності в них гарні знижки. Ковдри екстра теплі купувала під - 60%
ЖивунаБагамах• 31 июля 2025
Ответ дляparele
Это после множества стирок.
Красивые полоски, я сатин ловлю в Ярослав, магазин брака в Киеве , пододеяльник взяла очень дёшево 400грн, белый но полоска тоньше. Комплекты сама собираю, но это надо удачно зайти
Замріяна• 31 июля 2025
Маю і перший набір і другий, мінімальна ціна на перший була 3250, брала ще один, але вже дорожче. Сірий страйп не рекомендую, є дешевші.
Біле пальто
• 31 июля 2025
Ответ дляЗамріяна
Виходить 50% на комплекти не буває. Зараз ціна 3500, можливо трохи дешевше може бути, але не суттєво
Замріяна• 31 июля 2025
Ответ дляБіле пальто
Думаю так...Іноді в залі ще бувають комплекти з розірваною упаковкою та спецціною. В любому випадку, перший комплект рекомендую.
Біле пальто
• 31 июля 2025
Ответ дляЗамріяна
А чого другий не рекомендуєте? Що з ним не так?
Замріяна• 31 июля 2025
Ответ дляБіле пальто
Страйп сатин можна купити дешевше, після прання світло сірий має якийсь зістаренний вигляд.