Брюлик в стразах• 31 июля 2025

Виїзд дитини з України у Францію

Дівчата, ви все знаєте
Я і мій син знаходимось під тимчасовим захистом у Франції, зʼявилась інформація що для дітей потрібна віза на повернення з України.
Це правда?
Завтра літак, а я не знаю що робити.
сладкий_ноябрь• 31 июля 2025
У вас є документи, які підтверджують ваш статус у Франції.
Саме їх ви повинні брати з собою
Ну і ви ж в курсі, що про поїздку повинні попередити, щоб потім не мати проблем
сладкий_ноябрь• 31 июля 2025
Ответ дляИщу Аленя
через Румунію почали автобуси возити, поляки, пишуть, шо не пускають, завертають людей, або дуже довго тримають
😂😂😂😂нові страшилки ?
сладкий_ноябрь• 31 июля 2025
Ответ дляYuliya-23
ну он вище ж пишуть, вимагають якийсь документ, якого впринципі не існує, і вони це знають, але їм пох.
😂😂😂😂😂
сладкий_ноябрь• 31 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Папір з терміном.
Не потрібна ніяка віза
+
Роздратована шкіра• 31 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме їх ви повинні брати з собою
это общее правило, у Франции специфический вид документа, вот не знаете, но отписываетесь в теме, зачем?Вы знаете как выглядит документ временной защиты, который выдает Франция?видели в глаза? то-то же
сладкий_ноябрь• 31 июля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Звісно бачила.
Чи ви думаєте у вас у єдиної він є? :)
автор Брюлик в стразах • 31 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно бачила.
Чи ви думаєте у вас у єдиної він є? :)
Тільки що розмовляла з перевізниками, які їдуть через Польський кордон, то кажуть що не пустили дитину.
Роздратована шкіра• 01 августа 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Поэтому едьте через другую страну, такое пока вытворяет только Польша(ссылаясь на их внутренний документ от 1 июля), Сладкий ноябрь просто не в курсе, но старается)