Капризуля• 03 августа 2025
У дитини на морі вдруге висока температура
Я не знаю що відбувається. Так жалко іі((( повезла, називається. Від чого??? Кондиціонер в авто?(сьогодні переїзд був 5-ти часовий.
Від морозива??? (Ну а що я вже маю думать)
Відпочинок зіпсовано, лише час і гроші, і нерви на вітер.(((( нема настрою. Не знаю як вже дожить ці 4 ночі(((
Герцогиня• 03 августа 2025
Якщо дитина спочатку спотіла, а потім обдуло кондюхом, то цілком можливо.
А де Ви зараз і яка температура?
Щебетуха• 03 августа 2025
Не верю в болезни от кондиционера , мороженного или перекупалась , верю в вирусы с которыми ребенок встречается везде
Герцогиня• 03 августа 2025
Ответ дляЩебетуха
Від того, що не вірите, воно не зникне .
Капризуля
• 03 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
Не буває температури від кондиціонеру та морозива.
Та знаю
Щебетуха• 03 августа 2025
Ответ дляГерцогиня
Если вам так хочется верить в этот бред верьте, такое чувство что дети только у вас
Капризуля
• 03 августа 2025
Ответ дляГерцогиня
А де Ви зараз і яка температура?
В румуніі
Перед цим булм у брогаріі. Давали антибіотик
І вот опять
Капризуля
• 03 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
лекарства есть?
Да, сбила до 37.5 поки но потіє, ще падає
Спить бідолашка((( а машині тій поакала. Вирвала(( їхати 4 год
Ми їхали довше. Нила, просилася на ручки. Не поспала майже.
Капризуля
• 03 августа 2025
Ответ дляМалявка ще та
Перегрів може бути
Так від чого
Ми вранці встали в готелі, прохолодно. В машині теж
Отчебучкина• 03 августа 2025
Ответ дляКапризуля
значит уже ехала готовая
где была три дня назад?
Регионщица• 03 августа 2025
Ответ дляКапризуля
В румуніі
І вот опять
У дитини була підтверджена аналізами бактеріальна інфекція? Хто призначив антибіотик?
Пенек Возмездия• 03 августа 2025
Ответ дляКапризуля
В румуніі
І вот опять
Было осложнение ? После антибиотика очень легко подцепить новый вирус.
Капризуля
• 03 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
значит уже ехала готовая
где была три дня назад?
Та море, майданчик
Капризуля
• 03 августа 2025
Ответ дляКу-кусик
А скільки пройшло від попередньої температури? Може ускладнення пішло?
Дні три
Я трді три деі чекала що потемпературить і мине; темп перла, злали кров, і пропили а/біоиики
Симптомів не було і нема
Що тоді темп, що зараз
Симптомів не було і нема
Що тоді темп, що зараз
Капризуля
• 03 августа 2025
Ответ дляРегионщица
Да, була підтверджена
Педіатр, хто)
Булку Дай• 03 августа 2025
Мой в лагере был далеко от меня, попали под дождь, замерз, а потгм ещеии в холодном душе помылся. На след.день температура, я в панике была, тоже только приехал. Ему дали парацетомол, отпоили чаем и он заснул. А на след.дегь проснулся огурчиком.
Тупо организ промерз. и так отреагировал.
Может и ваш замерз в машине, всякое может быть
Капризуля
• 03 августа 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Ускладнення - ні
Як дали першу дозу а/б, все пройшло. Ну тобто що пройшло, власне - темп, так як нічого більше і не було
Капризуля
• 03 августа 2025
Ответ дляБулку Дай
Дивно дуже. Я якщо чесно вважаю так: темп (висока) - значить «щось» попало, 99% це віруси. Ну я не розусію механізм темп від холоду(помірного)…ну що імунітет там «кип‘ятить»? Чого нагріває…дивно
Пенек Возмездия• 03 августа 2025
Ответ дляКапризуля
Ускладнення - ні
А пропили весь курс антибиотиков?
Булку Дай• 03 августа 2025
Ответ дляКапризуля
Я тоже
Просто написала нашу историю однодневной температуры именно после замерзания( промокли они сильно , ливень был, а это поход)
Регионщица• 03 августа 2025
Ответ дляКапризуля
Да, була підтверджена
Педіатр, хто)
Повірте, різні бувають ситуації. Моя близька знайома 4-річному сину вбила імунітет постійними антибіотиками і нурофеном. Відкрилась язва. Лікували потім близько 5 місяців. Садочок взагалі заборонили відвідувати наступний рік.
Якщо по темі, не рідко після прийому антибіотиків досить швидко хватається новий вірус через ослаблений імунітет, особливо якщо був активний контакт з іншими дітьми, басейном і тому подібне.
Ніколи не збрешу• 03 августа 2025
Ответ дляКапризуля
Да, була підтверджена
Педіатр, хто)
А що було? Пневмонія, бронхіт, ангіна?
Ласкове телятко• 03 августа 2025
Ответ дляЩебетуха
Ну і дарма. В мене пілонефрит такий був від кондиціонера, три тижні на антибіотиках.
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляЩебетуха
І це так і є, але деякі батьки продовжують жити десь в 20му столітті, де бабусі казали, що ангіни від морозива
а бронхіт, бо продуло...
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Тобто вам від кондиціонера бактерії якимось чином передались?
чи таки у вас хронічна інфекція сечовивідної системи, яка загострилася через переохолодження? Якщо у вас не було хроніки, то кондиціонер тут ніяким боком