Залізна тьотя• 03 августа в 23:07

Метелик на зуб в Черкасах

Люди, рятуйте! Вирвала зуб. Передній.Довго вагалась, бо знала, що імплант треба ставити не зразу, треба пролікуватися. З жахом уявляла себе з беззубою посмішкою. Тому й тягнула.
Проконсультувалася у імплантолога в Києві . Отримала прайс. Ну так .. Не дешево. Видаляти зуб вирішила ближче до дому, не в Києві, а в Черкасах. Київський лікар імплантолог був не проти, бо розумів, що їхати таки далеко. Молодий хірург з Черкас вирвав зуб. До імплантації 5-6 місяців. Треба ставити тимчасовий протез. Лікар не зміг сказати, де ставити тимчасовий протез. Бо це не його профіль. Набралася нахабства, пішла питати до головного лікаря, бо я з іншого міста. Чомусь думала, що все можна вирішити в стінах одного закладу.
Не признався. "Де хочете, там і ставте. Мій протезист у відпустці...Прізвище не скажу, нащо воно вам...Який тимчасовий протез вибирати, вирішуйте самі". Додам, що розглядала імплантацію і в цьому закладі. Лікаря хвалять, ближче,та й дешевше
Порадьте, до кого звернутися в Черкасах? Щоб якісно, це головне. І не за всі гроші світу, хоча готова платити за якість.
Метелики, вони виявляються, теж різні. Або адгезивний міст?
До 1 вересня треба мати відповідний вигляд, бо я вчителька. І нормальну дикцію.
А щодо лікарів..Розтроїлася. Якось не по людяному. Хіба не можна було щось порадити? Місто не таке велике, всі в своїй сфері один одного знають.
Там-тарарам• 03 августа в 23:13
Автор, розпитайте про капу. Я після імплантації верхньої одинички ходила з намальованим зубом на капі 5місяців.
А що у вас з коренями, що вам одразу імплант не поставили замість видаленого зуба?
Басноплетка• 03 августа в 23:21
Странный врач. Решайте сами, фамилию не скажу.....
А поговорить?• 03 августа в 23:27
зверніться в нашу обласну стоматлікарню, там гарні протезисти
Анонимба• 03 августа в 23:31
Мне просто фотополимерную ставили обманку, цепляли за стенки соседних зубов, но это нежная конструкция. Кусать нельзя будет. Бабочку тоже делали, замер сделали и неделя делов, но она тоже декоративная, когда ела, её снимала. Все будет хорошо!
автор Залізна тьотя • 03 августа в 23:56
Ответ дляТам-тарарам
Дякую за відповідь. Кістка пагана і запалення. Не можна зразу ставити імплант.. Скільки коштує ваша капа? Де робили і наскільки зручно? Як з дикцією?
автор Залізна тьотя • 03 августа в 23:58
Ответ дляА поговорить?
Так я звідти😂
автор Залізна тьотя • 04 августа в 00:02
Ответ дляТам-тарарам
В Києві за купу просять 8 тисяч
Там-тарарам• 04 августа в 00:02
Ответ дляЗалізна тьотя
Я робила у Львові. 1200 - сканування зубів і 1500 - сама капа через тиждень. За день звикаєте до неї і на дикцію не впливає. З нею їсте і спите, щоб не поїхав зубний ряд. Чистите її зубною пастою. Я за ці місяці так звикла до капи, що пару раз забувала її вдіти.
автор Залізна тьотя • 04 августа в 00:05
Ответ дляТам-тарарам
Звучить обнадійливою, дякую. Ціна щось дуже демократична. Не 8 тис. В їсти в ній не можна, мабуть?
ГЛЮкоза• 04 августа в 00:07
Перед 1 сентября у меня сломался сам передний зуб. Представьте мой ужас..
Пошла в хорошую клинику, Киев, мне сделали временную пломбу или реставрацию, в общем нарастили за пару часов, и даже не видно, что зуба ещё вчера там не было. Ещё думала про себя ’ вот чудеса современной технологии в стоматологии’.
Сейчас стоит коронка. В корень вкрутили стержень (не знаю как он там называется) и на стержень коронку. Как то так.
автор Залізна тьотя • 04 августа в 00:10
Ответ дляАнонимба
Спасибо. Вы имплант ставили? Говорят, после бабочки десна атрофируется.
А когда зуб на соседние цепляли, их подпиливали?
Куда вы обращались?
Не худа ні разу• 04 августа в 00:18
У сина немає одного зуба то бабочку не радили. Типу вона слабка і дуже тимчасова. Радили адгезивний протез.
автор Залізна тьотя • 04 августа в 00:18
Ответ дляГЛЮкоза
У меня была такая же ситуация. Сломала зуб полностью, сделали протез с корнем, который скрутили в корень сломанного зуба.
20 лет проносила, время от времени он выпадал, его перецементировали. И в корне началось воспаление, которое стало хроническим. Несколько раз флюс был.
Не было шансов у моего бедного зуба( вернее, у его корня).
автор Залізна тьотя • 04 августа в 00:33
Ответ дляНе худа ні разу
Дякую. Де будете міст ставити?
Там-тарарам• 04 августа в 00:39
Ответ дляЗалізна тьотя
Можна. Навіть треба. Капа захищала імплант від тиску, поки приживався. Головне не їжте горіхи, бо капа тонше за 1мм, і не жуйте жуйку, бо потім її дуже тяжко віддирати від капи. Я в ній і в кафе ходила.
Там-тарарам• 04 августа в 00:43
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую. Де будете міст ставити?
Зараз мости не радять, особливо молодим. Ставлять імпланти, потім на старості можна буде на них міст почепити.
Не худа ні разу• 04 августа в 00:45
Ответ дляТам-тарарам
Якщо дитині 13 то який же імплант. Це ж тимчасова конструкція.
ЗавЛабСнаб• 04 августа в 09:06
Ответ дляТам-тарарам
Здивую вас, імпланти теж мають строк служби.
автор Залізна тьотя • 04 августа в 11:01
Дівчата! Так куди податись?!!! Щоб лікар хороший і не обхамив?
Анонимба• 04 августа в 12:40
Ответ дляЗалізна тьотя
Куда вы обращались?
Да, сейчас стоит имплант. Да, бабочку не рекомендуют , я просто сомневалась что делать- коронку или имплант ( слишком длительный процесс- удаление, полгода ожидания, потом синус лифтинг, тоже полгода, потом имплант, полгода, потом постоянная коронка, и все это деньги. Делала в Киеве. Зубы не подпиливали