кнопкодав• 05 августа в 17:59
Сопровождающий гид, работа
Хотели бы вы сопровождать группы в поездках, на неделю, дней на 10?
жижифреймут• 05 августа в 18:01
Тільки не так як діти моєї куми з гідом в Іспанію летіли. Груп затрималася в дьютіку, запізнилися на літак.
Каляка маляка• 05 августа в 18:01
В якому сенсі ’хотіли б’? Це страшний сон, а не робота. Треба дуже любити свою справу, щоб витримувати людей, які будуть нити, що сьогодні дощ, а вони хотіли фоточок.
Страхованная• 05 августа в 18:01
Ні в якому разі.
Це каторжна робота, насправді.
Фізично і емоційно дуже важко.
Я інколи возила наших гуртових клієнтів на заводи в Європі та Азії.
Це був часто треш))
Той заблукав, той напився, той паспорт загубив.
Тим жарко, тим холодно, тим не цікаво.
І це ваші проблеми 24/7
Це каторжна робота, насправді.
Фізично і емоційно дуже важко.
Це був часто треш))
Тим жарко, тим холодно, тим не цікаво.
І це ваші проблеми 24/7
Бодіпозітівна• 05 августа в 18:06
Ответ дляжижифреймут
Кто виноват?Гид?
Последний вагон• 05 августа в 18:08
Нет, это тяжело. Куча проблем, которые надо решать, люди разные, претензии и т.д. Постоянно в дороге. Ну нафиг.
жижифреймут• 05 августа в 18:22
Ответ дляБодіпозітівна
Кто виноват?Гид?
Це його робота доставити дітей 8-12 років. Ні?
Ждун с Нибиру• 05 августа в 18:36
Ответ дляКаляка маляка
Ну і нехай собі ниють
Бодіпозітівна• 05 августа в 18:41
Ответ дляжижифреймут
Дети 8-12лет застряли в Дьютике?
Життє Бентежне• 05 августа в 18:41
Смотря какие группы
Я одно время хотела работать таким гидом на автобусах, которые везут туристов за границу
Направление Турция или Греция, Болгария
жижифреймут• 05 августа в 18:47
Ответ дляБодіпозітівна
Дети 8-12лет застряли в Дьютике?
ХЗ, може й гід.
Але чого це вас так дивує, в дьютіку не лише алко продається, цукерки. іграши. та навіть і парфуми понюхати. Чому ні? В будь якому разі гід мав стежити за часом та дітьми (чи сбою)
Бодіпозітівна• 05 августа в 18:48
Ответ дляжижифреймут
ХЗ, може й гід.
Асоортимент дьютиков я отлично знаю, летаю несколько раз в году. Лучше было вообще провести детей мимо дьютика или дети такие неуправляемые?
жижифреймут• 05 августа в 18:50
Ответ дляБодіпозітівна
ну да. Про шо ж я й кажу, за цим мали стежити гіди. І їх було мало на ту кількість дітей що везли..
Бодіпозітівна• 05 августа в 18:52
Ответ дляжижифреймут
Что дальше делали после опоздания на рейс?
жижифреймут• 05 августа в 18:54
Ответ дляБодіпозітівна
от післязавтра зустрічаюся з нею, розпитаю чим справа закінчилася і одразу вам розкажу.
Якось доїхали, бачила фото постила.
Бодіпозітівна• 05 августа в 18:57
Ответ дляжижифреймут
Якось доїхали, бачила фото постила.
Детей жалко, такой стресс