Невидимка• 05 августа 2025
Зарплата в туризмі
Дівчата, хто в темі, яка реальна середня зарплата у менеджера з туризму — без прикрас, як є? Розумію, що все залежить від того, хто, як і скільки працює, але все ж плюс-мінус, скільки в місяць?
І ще, чи часто трапляються справді стресові ситуації, через які виникає бажання залишити цю сферу?
бибизяна• 05 августа 2025
Мне сегодня предлагали вакансию менеджера 23 тыс на первое время, пока со мной будет кто-то старший на проверку/подстраховку (Киев)
Невидимка
• 05 августа 2025
Ответ длябибизяна
у вас є досвід в туризмі? З/п фіксована, не % від продажів?
бибизяна• 05 августа 2025
Ответ дляНевидимка
Опыта нет, зп фиксированная + премии от выполнения плана. Как я поняла, это план на всех, не личный. Особенно не вникала, я еще не знаю надо ли мне оно
Невидимка
• 05 августа 2025
Ответ длябибизяна
офіс чи віддалено?
бибизяна• 05 августа 2025
Ответ дляНевидимка
офіс чи віддалено?
Стажировка в офисе, потом удалённо