Невидимка• 05 августа в 17:43
Зарплата в туризмі
Дівчата, хто в темі, яка реальна середня зарплата у менеджера з туризму — без прикрас, як є? Розумію, що все залежить від того, хто, як і скільки працює, але все ж плюс-мінус, скільки в місяць?
І ще, чи часто трапляються справді стресові ситуації, через які виникає бажання залишити цю сферу?
бибизяна• 05 августа в 17:46
Мне сегодня предлагали вакансию менеджера 23 тыс на первое время, пока со мной будет кто-то старший на проверку/подстраховку (Киев)
Невидимка
• 05 августа в 17:51
Ответ длябибизяна
у вас є досвід в туризмі? З/п фіксована, не % від продажів?
бибизяна• 05 августа в 17:53
Ответ дляНевидимка
Опыта нет, зп фиксированная + премии от выполнения плана. Как я поняла, это план на всех, не личный. Особенно не вникала, я еще не знаю надо ли мне оно
Невидимка
• 05 августа в 17:54
Ответ длябибизяна
офіс чи віддалено?
бибизяна• 05 августа в 17:57
Ответ дляНевидимка
офіс чи віддалено?
Стажировка в офисе, потом удалённо