Пополняю_Карму• 08 августа в 02:29

За скільки годин до відправки потягу в Перемишлі

Потяг Перемишль-Київ, за скільки до відправки потягу ви приїзжали на вокзал щоб встигнути перейти польський кордон щоб їхати в Україну?
Скользкая• 08 августа в 03:03
За годину норм. За півгодини теж встигнете.
Фея_3уровень• 08 августа в 06:33
Потяг чекає всіх, хто проходить контроль. Я минулий раз їхала, то ми на 40 хв затримались
Я тут с краю постою• 08 августа в 07:00
15 хвилин
Коли мовчу- приємна жінка• 08 августа в 08:04
Тоже за полчаса приезжали
всегдаДаДа• 08 августа в 08:27
Треба зважати, що може бути затор на кордоні. Я б брала запас у кілька годин. Але це, мабуть, тому, що моя мала кілька разів зіштовхувалась із тотальним запізненням через чергу на кордоні - стільки нервів було, що хай Бог милує!.. Щоправда, там був не потяг з Перемишля, а літак з Варшави. І до нього ще треба було встигнути доїхати + реєстрація.
Швидка Настя• 08 августа в 10:03
А як ви будете добиратись до Перемишля? Я б більше звернула увагу на польські електрички, які часто затримуються на багато часу. Останнього разу їхала, то на 2 години запізнились. Добре, що 3 години запасу взяла до відправки укр.поїзду.
Светка-пипетка• 08 августа в 11:06
Вот только приехали из Перемышля. За час до отправления поезда очередь на него заканчивалась в подземном переходе, контроль проходили 2 часа, поезд, естественно, всех дождался, уехали с задержкой в почти два часа.
dahashutka19• 08 августа в 23:47
Ми їхали з Кракова в Перемишль нещодавно. Брали квитки так, щоб в запасі була година . Наш потяг затримали і ми приїхали за 15 хвилин до відправки нашого потягу . На контролі черги не було, пройшли його за 5 хвилин.
Тому я б рекомендувала години за три приїхали про всяк випадок.
автор Пополняю_Карму • 09 августа в 00:15
Ответ дляСветка-пипетка
Жах!