Удачная• 08 августа 2025
Де ви купуєте мед, у якості якого впевнені? Київ.
Губи з філером• 08 августа 2025
Що Вам дадуть відповіді? Щоб бути впевненим, купляють у друзів, знайомих, родичів.
Перемелица• 08 августа 2025
У бабусі в селі залишилися контакти. Там дядько все життя медом займається, сам юрист. Чисто хоббі, там і беру
МояХатаЗкраю• 08 августа 2025
На Трое возле овощного рынка и ещё есть одна женщина,из Винницы возят.А так в основном бадяжники.
120-120-120 (не худею)• 08 августа 2025
я покупаю на рынке и нюхаю. Хороший мед очень приятно пахнет чем-то цветочным. Редко такой мед встречается.
Хомо_сапиенс• 08 августа 2025
Ответ дляграфиняВишенка
В Карпатах були,купили 10 літрів
У меня купленный в Карпатах забродил через полгода. Теперь вобще не доверяю этим «карпатским бизнесменам», бодяжат непонятно что
Затишне кубло• 08 августа 2025
Знайома з села привозить гречано-квітковий. На ринку в одного діда розпробувала різнотрав´я і липу, він не часто з´являється, мед шикарний. Зазвичай просто шукаю на ринку смачний мед, не хапаю все підряд, а вибираю.
графиняВишенка• 08 августа 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Я не купую будь в кого. Брат чоловіка продає постійно беремо і все добре.
Він не має на продаж, тільки своїм.
графиняВишенка• 08 августа 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
З ’карпатськими бізнесменами’ все зрозуміло, більше дивують ті,хто ведеться і купує. Особливо гриби і вино
Невловимий Джо• 08 августа 2025
На базарі ви не знайдете. Справжній мед тільки у добрих знайомих, які не виробляють його массово на продаж. У кого меду багато зазвичай годує бджіл цукром. І ви їсте перероблений бджолами цукор, може з домішком нектару з квітів.